Jarní úklid s Airfree® aneb Prababičky by z nás měly radost

Jarní úklid s Airfree® aneb Prababičky by z nás měly radost

Uspěchaná doba, všudypřítomný stres, hektický životní styl a znepokojující informace o neustále se zhoršující kvalitě ovzduší nás nutí hledat alternativy, díky nimž můžeme vytvořit zdravé prostředí nejen sami pro sebe, ale také pro své nejbližší. Souvislost kvality ovzduší se zdravotním stavem člověka je podle vědců nepochybná. Díky nejrůznějším opatřením, která byla ve světě v průběhu let zavedena, vzrostla střední délka života o několik dlouhých měsíců. Současná situace ovšem není natolik uspokojivá, jak se může na první pohled zdát. Proto se dostávají ke slovu alternativní pomocníci, jež mohou místnost zbavit prachových částic PM2,5, virů, bakterií a dalších nepřátel zdravého prostředí, v němž dennodenně pracujeme, spíme, stravujeme se, odpočíváme – zkrátka a jednoduše žijeme.
Malí záškodníci, které nevidíme
Bohužel všichni výše uvedení nepřátelé jsou pro lidské oko zcela neviditelní. To však neplatí pro zbytek našeho organismu a zejména respirační ústrojí. Prachové částice, včetně hub a plísní, pravidelně vdechujeme, což u řady z nás vyvolává nepříjemné zdravotní obtíže a komplikace. Jen se porozhlédněte po svém okolí – s největší pravděpodobností v něm naleznete hned několik astmatiků, alergiků nebo osob trpících chronickou rýmou. Bohužel za všechny tyto a spoustu dalších neduhů může právě prostředí, v němž se pravidelně pohybujeme. Ale nezoufejte. Řešení máte na dosah ruky!

Možností máte přehršel
Pokud se hodláte v nejbližší době zbavit alergenů a dalších záškodníků v místnosti, zřejmě se začnete zajímat o způsoby, jak klima v místnosti vylepšit, a předně o řešení, která jsou v současné době na trhu dostupná. Setkáte se tak nejen s množstvím chemických přípravků, které mají za cíl alergeny a bakterie či plísně v místnosti zničit, nebo je alespoň žádaným způsobem překrýt, narazíte též na množství čističek vzduchu s HEPA filtrem, iontové čističky nebo nejrůznější druhy sterilizátorů. Ať už se rozhodnete pro kteroukoli variantu, vždy se budete potýkat s jistými výhodami a nedokonalostmi. Co když vám ale prozradíme, že existuje čistička, která svými přednostmi předčí všechny ostatní konkurenty? Její jméno je Airfree® a funguje na unikátním principu, který ničí až 99 % všech bakterií, virů, hub a plísní v místnosti!

Airfree

Airfree® očima fyziků a našich prababiček
Pokud bychom se blíže zaměřili na princip fungování čističek vzduchu Airfree®, musíme si na pomoc přizvat poznatky z dob dávno minulých. Pokud byste se zeptali svých babiček nebo jejich maminek, jistě vám potvrdí, že dříve probíhala sterilizace nejrůznějších materiálů za pomoci velmi vysokých teplot. U Airfree® tomu není jinak. Čističkou prochází vzduch, který je sterilizován při teplotě 200 °C. Právě takto vysoká teplota dokáže zničit až 99 % všech mikroorganismů v místnosti, do níž vrací čistý vzduch zbavený drtivé většiny nečistot a škodlivin.

Nepřehlédněte:
Opravdu Airfree funguje? – zkušenost jednoho z nás
Airfree® budete milovat
Mezi největší výhody výkonných čističek Airfree® patří nepochybně jejich neslyšný chod, stejně jako unikátní způsob sterilizace znečištěného vzduchu. Čističky vynikají svými kompaktními rozměry, stejně jako unikátním designem, za který si odnesly několik zajímavých ocenění. Bezúdržbový provoz, který spustíte obyčejným zapojením do zásuvky, má již po týdnu používání prokazatelné výsledky. Chcete-li se o inovativním způsobu čištění vzduchu dozvědět více, počkejte si na druhou část Airfree® série!

Čističky vzduchu Airfree® zakoupíte v e-shopu Vždy.cz již od 3 390 Kč!
comments powered by Disqus