Jak jsem začala šetřit čas s Revlon SALON ONE-STEP HAIR DRYER A VOLUMIZER

Jak jsem začala šetřit čas s Revlon SALON ONE-STEP HAIR DRYER A VOLUMIZER

Ahoj jmenuji se Yvonne, jsem máma na mateřské. Mám malé miminko, které potřebuje neustálou péči, a pak mám doma předškoláka, který sebere ostatní čas, když malý spí. Takže pro sebe mám opravdu minimum času. Tohoto pomocníka mám již několik dnů doma a nemohu si ho vynachválit. Již po prvním vyzkoušení jsem věděla, že tento kartáč bude můj každodenní kamarád. Dokonale vyfénuje a zároveň i vyžehlí vlasy tak, že mi úpravu vlasů zkrátil na polovinu.
Vždy jsem hledala pomocníka pro úpravu vlasů, který zvládne vše. Rozčesat, vysušit vyhladit a hlavně dodat vlasům objem a tvar! Toto vše jsem našla právě u Revlonu. Dlouho jsem neměla tak dokonalý objem vlasů jako po použití Revlon kartáče. Do kadeřnictví se se dvěma dětmi a snoubencem v armádě dostanu jen zřídka a jako každá žena si na svých vlasech zakládám. Každé ráno se teď upravuji a provzdušňuji své vlasy a i okolí si všimlo té změny, což mi dělá velikou radost a cítím se královsky, jak kdybych se zrovna vrátila od kadeřníka.

Revlon RVDR5222

Jak název kartáče napovídá, během několika minut si vytvořím sama doma účes jako ze salónu. Díky jeho vlastnostem se nemusíte bát zničení vlasu při každodenním užívaní. Oválný tvar rovnoměrně a rychle vysuší vlasy, takže se zkracuje doba vlivu tepla. Díky kančím štětinám a ionizační technologii nedochází ke krepatění vlasů a vlasy jsou skutečně hladké s krásným objemem. Na posledních fotografiích ukazuji vlasy před a po vysušení. Cca 7 minut sušení a vlasy jsou dokonalé. Velké plus je, že je také vhodný na cesty. Vejde se do jakékoli tašky a nahradí vše, co jsem s sebou normálně vozila.

Naposledy jsem byla Revlonu za tohoto pomocníka vděčná, protože mi můj snoubenec poslal sms, že se vrací domu dříve a že má lístky do kina. Já doma samozřejmě relax a dle toho vypadal i můj účes. Měla jsem přesně hodinu na to se nachystat. Když odečtu sprchu, make-up a outfit, tak na vlasy mi zbylo cca 15 minut! A během těch 15 minut jsem zvládla díky Revlonu vysušit vlasy, narovnat a dát jim objem a tvar. Odcházela jsem z domu jak po 2 hodinách v salónu krásy a i můj snoubenec si myslel, že jsem v něm shodou náhod právě ten den byla.

Nepřehlédněte:
Legendární značky – Revlon – část 9
Kartáč jsem zkoušela nejen na sobě, ale i na vlasech své maminky, která je má opravdu jemné a řídké. Nevěřila mi, že jí udělám jedním strojem objemný, vzdušný a přitom uhlazený účes. Měli jste vidět její překvapení. No a já díky tomu mám skvělý dárek pod stromeček.

Revlon RVDR5222

Chtěla jsem vyzkoušet Revlon naplno a zjistit zda dokáže narovnat i opravdu kudrnaté vlasy. Co myslíte? Jak to dopadlo? Má švagrová má vlasy opravdu hrubé a kudrnaté. A vždy si přála mít vlasy rovné a uhlazené. Obyčejná žehlička, kterou má, jí nikdy vlasy neudělala dokonalé. Jela jsem k ní na návštěvu, v kabelce Revlon a poprosila jí, aby si umyla vlasy, že jí ukážu kouzlo. Po 20 minutách měla své vlasy dokonale rovné!! A sama nemohla uvěřit svým očím.

Dřív jsem používala jen klasický fén a kartáč. Dnes už bych neměnila. Ve zkratce shrnu své celkové dojmy z používání Revlon oválného horkovzdušného kartáče a jeho klady a zápory.

Vlasy jsou provzdušněné, objemné a vyhlazené během pár minut. Vlasy nepřesušuje ani nepálí.   

Nepřehlédněte:
Nehrajme si na velbloudy! Raději dodržujme desatero pitného režimu
Mohu si ho vzít kamkoli na cesty a kdekoli si udělat krásný účes snadno a rychle. Celkově jsem spokojenější se vzhledem vlasů po úpravě a cítím se lépe. Zápor jsem nenašla absolutně žádný.

Revlon RVDR5222

Pokud vám byl můj článek užitečný nebo vás zajímá něco, co jste tu nenašli, můžete mě kontaktovat na mém Instagramovém profilu yv_dvojnasobna_mama.
comments powered by Disqus