Homedics jako technologický inovátor

Homedics jako technologický inovátor

Chloupky na různých místech má sice od přírody většina z nás, ale někdy trávíme až příliš mnoho času tím, že se jich snažíme zbavit. Metod epilace či depilace sice existuje celá řada, ale jedno mají společné - jsou mnohokrát nepříjemné, bolestivé a ošetření se musí provádět pravidelně. Skutečně dnes neexistuje nějaký způsob, jak se zbavit ochlupení bezbolestně a přitom spolehlivě? Jistěže existuje! Zapomeňte na vosky nebo vytrhávání chloupků, budoucnost patří technologii IPL.
Fotorejuvenizace je spolrhlivým způsobem trvalé epilace
Ošetření intenzivním pulzním světlem (IPL) funguje na bázi ošetření pokožky světelným zábleskem. Energii pulzního světla vstřebává melanín v kořínku každého chloupku a zahřívá ho tak. Tímto způsobem dojde k pošzení cibulky chloupku, což vedie k samovolnému vypadávání ochlupení. Na určitou dobu se tak celkem zastaví jejich růst. IPL funguje nejlépe na tmavších chloupcích, protože záblesk světla je tmavými odstíny barev přitahován. Proto se též tato technologie používá nejčastěji u světlé a středně tmavé pokožky, u přirozené tmavé by mohlo dojít k jejímu poškození. Na podobném principu jako IPL funguje též fotorejuvenizace, nebo omlazení pokožky. Prostřednictvím fotorejuvenizace je navíc možné ničit vybrané kožní buňky teplem. Narušení kolagenu teplem se v kůži aktivuje proces regenerace a hojení buněk. Díky tomu představuje velmi šetrný, neinvazivní a přitom spolehlivý způsob odstranění pigmentových skvrn, vrásek, jizev a dalších vad na kráse.

Homedics IPL

Homedics představuje v současnosti najvyspělejší kombinaci IPL a fotorejuvenizace

Epilace chloupků intenzivním světlem a fotorejuvenizací pokožky si teď můžete dopřát v jednom balení – díky jedinečné inovaci od Homedics. Používat tento přístroj je možné ve dvou režimech. Na výběr tak máte mezi světelnými impulzy IPL a režimem Freeglide s technologií AFT (Advanced Fluorescence Technology), kterou je možné aplikovat i na místa s citlivější pokožkou.
Velikou výhodou přístroje Homedics je rychlost, kterou se ošetření pokožky provádí, a dlouhá životnost hlavic. Rychlost Homediscu je skutečně bezkonkurenční, blíží se 1 záblesku za sekundu, takže epilaci nohou s ním zvládnete za méně než 10 minut. Kompletní epilace celého těla by teda trvala asi půl hodinu.

Homedics IPL

Díky Homediscu už dnes nemusíte chodit na drahé ošetření pokožky a trápit se bolestivou a otravnou epilací chloupků – všechno zvládnete sami doma, a to doslova během pár minut.

Nepřehlédněte:
Homedics DUO epilátor AFT a IPL – pohodlnější, účinnější a zcela bezbolestný
Homedics IPL
comments powered by Disqus