Homedics IPL – jak funguje

Homedics IPL – jak funguje

Homedics IPL-HH170 Epilátor Duo Pro je unikátní přístroj, který v sobě spojuje nejmodernější způsob epilace a neinvazivního ošetření pokožky. Již po několika ošetřeních s ním můžete omladit a zregenerovat pleť, zbavit se obtížných chloupků, vrásek, skvrn, žilek a dalších drobných vad na kráse. Zajímá vás, jak tento přístroj funguje a co od něj můžete jako uživatelé čekat? V následujících řádcích se vám právě na to pokusíme odpovědět.
Co je to Homedics IPL Duo Pro a jak funguje?
IPL Duo Pro v sobě spojuje technologii intenzivního pulzního světla (Intense Pulse Light – IPL) a fotorejuvenizace (omlazení pokožky metodou ozářením pulzním světlem). Přístroj využívá zdokonalenou metodu fluorescenční technologie AFT (Advanced Fluorescence Technology) a představuje nejrychlejší a bezbolestný způsob epilace i ošetření pokožky. IPL Duo Pro je třeba použít opakovaně. Viditelných výsledků dosáhnete po minimálně 7 ošetřeních – záleží na typu pokožky.

IPL HH170

Jak IPL Duo Pro konkrétně pracuje? Energii pulzního světla vstřebává melanin v kořínku každého chloupku a zahřívá ho tak. Tímto způsobem dojde pulzy k poškození cibulky chloupku, což vede k samovolnému vypadávání ochlupení. Epilace je nejen dokonalá, ale i dlouhodobá. Díky IPL Duo Pro získáte hladkou a přirozeně svěží pokožku. Hladká pokožka u většiny uživatelů vydrží zhruba rok. Uvědomte si také, že výsledky používání přístroje jsou kumulativní – s každým dalším ošetřením se bude snižovat míra růstu ochlupení. Žádné IPL sice negarantuje, že vám chloupky přestanou růst úplně a navždy, ale při pravidelném použití stojí jeho výsledky rozhodně za to.

Je pro vás Homedics IPL Duo Pro vhodný?
Ošetření pokožky s IPL Duo Pro je nejen snadné, pohodlné a rychlé, ale také velmi šetrné. O jeho bezpečnosti ostatně svědčí i to, že jej můžete bez obav používat i na obličej. Přístroj vám nabízí celkem 5 intenzit osvětlení, přičemž při nižších intenzitách (1–3) je ho možné používat až 2× týdně. Pokud zvolíte vyšší intenzitu (4–5), doporučujeme mezi jednotlivými ošetřeními dodržovat odstup čtrnáct dní. Pokud chcete dosáhnout skutečně viditelné změny kvality pokožky, provádějte ošetření po dvanáct týdnů a teprve poté jej vyhodnoťte.

Nepřehlédněte:
Homedics jako technologický inovátor
IPL HH170

Přístroj nejrychleji funguje u tmavšího ochlupení, zvláště pak u vyšších kontrastů mezi barvou pokožky a chloupků. Pro snědší a tmavou barvu pokožky není IPL Duo Pro vhodný. Pokud to s přístrojem zkusíte, jistě oceníte jeho uživatelskou přívětivost – ovládá se snadno pomocí velkého kruhového tlačítka. Pro zajištění plného kontaktu epilačního okénka s pokožkou je přístroj vybaven senzorem.

Jaké faktory ovlivňují růst ochlupení?
Abyste s používáním přístroje IPL Duo Pro dosáhli maximálního efektu, je užitečné znát základní faktory, které mají na růst chloupků vliv. Růst ochlupení a vlasů probíhá v několika fázích, které se opakují. Hlavní růstovou fází je anagén, přechodovou fází katagén a oddychovou fází telogén. V lidském těle se nachází zhruba 4 800 000 chloupků a 85 % z nich je vždy v hlavní růstové fázi. IPL Duo Pro je nejvhodnější používat v této fázi, protože folikula je nejhlouběji v pokožce a energie světla může proniknout až k ní, zahřát ji a zničit chloupek. V domácích podmínkách ale samozřejmě není možné zjistit, v které fázi se ten který chloupek nachází, proto nezbývá než epilovat, epilovat a epilovat... Právě z tohoto důvodu je důležité opakovat ošetření přístrojem IPL Duo Pro v doporučovaných intervalech – tak budete mít jistotu, že zasáhnete téměř všechny chloupky v růstové fázi.

IPL HH170

Přístroj IPL-HH170 Epilátor Duo Pro můžete bez obav použít na všech místech svého těla. Nezapomeňte, že pro viditelné výsledky je třeba ošetření přístrojem aplikovat opakovaně. Je to šikovný pomocník, který vám i přes možná trochu vyšší pořizovací cenu nakonec ušetří spoustu peněz (a bolestivých zákroků). Nemusíte si pořizovat žádné další epilační přípravky, gely nebo chodit na epilační procedury, IPL Duo Pro je vším, co potřebujete pro hladkou a zdravou pleť.
comments powered by Disqus