Filtrační sportovní láhev

Filtrační sportovní láhev "My Laica" už nepustíte z ruky. Podívejte se, proč ...

Tak dobře, možná jsme si při názvu tohoto článku trošku uletěli a novou filtrační láhev "My Laica" pustíte z ruky, když budete zvedat činky, nebo dělat kliky, ale po tomto výkonu bude první věcí, po které sáhnete ... jste zvědaví, proč? Tak čtěte dál.
Športová fľaša MyLaica

"My Laica" se stará o vaše zdraví
Filtrační sportovní láhev "My Laica" patří do rodiny filtračních zařízení Flow'n go. To znamená, že vodu filtruje díky filtru FAST-DISK. Tento malý a nenápadný filtr vložen do víka láhve filtruje vodu pomocí uhlíkových vláken, které tvoří jeho základ. Určitě jste už slyšeli o síle přírodního uhlíku na detoxikaci nejen vody, ale i lidského organismu. Kromě detoxikace má také zázračnou schopnost zbavit vodu škodlivých látek, hlavně nechutného chlóru a přitom ve vodě uchovat všechny minerály potřebné pro správné fungování našeho organismu. To znamená, že láhev "My Laica" využijete všude tam, kde si nejste jisti kvalitou kohoutkové vody (např. v posilovně) nebo na cestách, když chcete mít s sebou vlastní vodu, na kterou jste zvyklí. O tom, že kvalitní čistá voda je to nejlepší, co můžete svému tělu poskytnout, se snad nemusíme ani bavit. Díky filtrační láhvi vždy víte, co pijete, máte pod kontrolou teplotu a chuť vody, regulujete škodliviny a zachováváte potřebné minerály. Pro sportovce jako stvořené! Co říkáte?

Řešení pro ještě lepší výkon
Samotná láhev je navržena tak, aby vyhovovala rychlému a dynamickému životnímu stylu dnešních lidí. To znamená:
1. Poskytuje okamžitou filtraci bezprostředně při nalévání. Na přefiltrovanou vodu tedy není třeba čekat a pít můžete okamžitě.
2. Regulovaný průtok vody vytékající z tzv. "náustku" zajistí plynulé vytékání bez nutnosti sání. To zajišťuje maximální hygienu, protože náustku se nemusíte ani dotknout.
3. Rozměr láhve je praktický a materiál nárazuvzdorný.
4. Hermeticky uzavíratelný víko nepropustí žádný vzduch a ani kapku vody. Proto je láhev vhodná pro uložení v cestovní, sportovní tašce či kabelce.

Aplikace, na kterou se můžete spolehnout
K filtrační sportovní láhvi neodmyslitelně patří i smart aplikace "Laica wellness". Pokud jste i vy milovníkem smart domácností a chytrých řešení, tato vychytávka bude něco pro vás. Spolu s filtrem FAST-DISK vytvořila Laica i mobilní aplikaci, která vám umožní přidat konkrétní zařízení a zapomenout na starosti s výměnou filtru. V praxi to vypadá následovně:

Nepřehlédněte:
10 nejúčinnějších inhalačních roztoků, které si připravíte z běžně dostupných surovin
Športová fľaša MyLaica

Pokud se vám podařilo úspěšně přidat vaši novou filtrační sportovní láhev do aplikace a zaznamenali jste si datum vložení filtru, můžete jeho výměnu klidně pustit z hlavy. Aplikace vás na ni upozorní a vy se můžete klidně soustředit na své aktivity.

Láhev, kterou nepřehlédnete
Nerezová filtrační sportovní láhev "My Laica" vstoupila na trh ve dvou designových liniích:
1. Nerezové provedení s neonovými silikonovými úchytkami zelené, růžové a modré barvy.
2. Matné provedení ve třech celoplošných barevných variantách: tyrkysová, červená a béžová

Športová fľaša MyLaica

Športová fľaša MyLaica

Design filtračních lahví "My Laica" je navržen tak, aby dokonale padly do ruky, byly dostatečně pevné a silné pro potřeby sportovců, aby netekli a byly bezpečné. Můžeme konstatovat, že tento funkční design považujeme za jeden z významných posunů v produktech značky Laica. A aby toho nebylo málo, koncem roku 2020 přivítáme i řadu nových filtračních sportovních lahví "My Laica" ve skleněném provedení. Máte se na co těšit.
comments powered by Disqus