Filtrační láhev Flow´n go: chutná, čistá a zdravá voda kdekoli potřebujete

Filtrační láhev Flow´n go: chutná, čistá a zdravá voda kdekoli potřebujete

Kvalita vody je napříč naší republikou různá. Někde nám teče z kohoutků kvalitnější voda, jinde by mohla být přece jen o něco chutnější. Pokud vám vadí typický chlorový zápach nebo jiné vlastnosti, které jsou doménou upravené kohoutkové vody, nemusíte hned sahat po té balené. Rychlé, efektivní a ekologické řešení přináší filtrační konvice nebo novinka v podobě inovativní filtrační lahve Flow´n go.
Čistá, chutná a mineralizovaná voda
O konceptu filtračních konvic jste už pravděpodobně slyšeli. Důmyslné zařízení s aktivním uhlíkovým filtrem zvládne zbavit vodu nepříjemného chlorového zápachu, zabarvení, sirovodíku a dalších vedlejších produktů chlorace. Voda je v rámci filtrační konvice přefiltrovaná během několika minut.  

Zajímavou alternativou je novinka italského výrobce LAICA, který se může na poli filtrace vody pochlubit četnými zkušenostmi a inovativními výrobky chránící naše peněženky i životní prostředí. Nejnovějším přírůstkem do „LAICA rodiny“ je filtrační láhev Flow´n go, která zvládne vodu přefiltrovat i bez zbytečného čekání. Jednoduše si tak můžete vzít litrovou láhev s sebou do práce, na poradu nebo ji připravit na slavnostně prostřený stůl.
Součástí inovativní filtrační lahve je přírodní uhlíkový filtr FAST DISK, který zvládne eliminovat chlór ve vodě, vylepšovat její chuť a to vše při zachování minerálů běžně se vyskytujících ve vodě, nezbytných pro správné fungování našeho organismu.

Laica

A proč jsou minerály v pitné vodě tak důležité? Jejich nedostatek v našem těle prokazatelně vede ke zvýšení rizika vzniku kardiovaskulárních onemocnění a dalších komplikací. Náš organismus, který je každodenně zásoben přebytečným množstvím solí, také potřebuje tyto látky z těla dostatečně vyloučit, k čemuž napomáhají právě minerály obsažené v pitné vodě. Za optimální je považováno množství od 200 do 500 mg rozpuštěných látek v jednom litru vody.

Nepřehlédněte:
FlOW‘N GO: zdravá voda ve stylovem hávu
Shovívavá k přírodě i našim peněženkám
Inovativní filtrační zařízení, které jde ruku v ruce s moderní dobou, bylo navrženo s důrazem na eliminaci plastových lahví, které se v posledních letech staly globálním problémem s katastrofálními dopady na životní prostředí. Filtrační láhev Flow´n go je navíc vyrobena ze zdravotně nezávadného potravinářského plastu BPA FREE, takže se nemusíte bát unikání kontroverzního bisfenolu A, který se v minulosti ukázal být škodlivým pro lidský organismus.

Laica

Další předností filtrační lahve Flow´n go je nepochybně její elegantní a nadčasový design, který je pro výrobce LAICA typický. Láhev tak přispěje k pravidelnému pitnému režimu a zároveň se může stát elegantní ozdobou pracovních porad, konferencí nebo romantické večeře ve dvou. Chutná a zdravá voda je navíc dostupná kdekoli bez nutnosti nošení těžkých lahví. Zapomenout nesmíme ani na vychytávku v podobě nastavení času výměny uhlíkového filtru, kterým je láhev Flow´n go vybavena.

Filtrační láhev Flow´N GO přivítá co nevidět další zástupce rodiny LAICA. Sledujte náš magazín, ve kterém vám postupně představíme další inovativní lahve s QR kódem i nadčasovým designem!
comments powered by Disqus