Dokonale suché  a hebké vlasy díky fénu REVLON SALON 360 ° SURROUND HAIR DRYER

Dokonale suché a hebké vlasy díky fénu REVLON SALON 360 ° SURROUND HAIR DRYER

Máte jemné, lámavé, třepící se vlasy? Tak to čtěte určitě dále. Já sama vlastním opravdu hodně jemné, třepící se vlásky pod ramena. Klasických fénů už jsem měla v ruce spoustu. Vlasy vždy strašně přesušené, elektrizující a celkově nepůsobily zdravě. A tak jsem hledala něco nového, díky čemu mé vlasy budou působit zdravěji. Díky REVLON se situace mění a já jsem nadšená.
Já mám s vlasy celkově problém. Když jsem byla malá, pamatuji si, jak se mnou šli rodiče ke kadeřnici. Nechali mě ostříhat jako na kluka. Ještě do dneška vidím, jak jsem pak doma brečela, že chci mít dlouhé vlasy. Všude kolem mě byly holčičky s krásnými a dlouhými vlasy a já vypadala jako kluk. Strašně málo mi rostly a rodiče si usmyslili, že když mě nechají ostříhat, budou mi pak růst více, no udělat toto malé holce, asi si dokážete představit ty pocity. Od té doby jsem již nikdy nešla ke kadeřnici na stříhání. Nikdy jsem jim nevěřila, že mi opravdu ustřihnou jen ten 1 cm, co já chci prostříhat. Takže si doma občas jenom tak sporadicky 2x do roka prostříhám vlasy sama a jsem spokojená. Na barvení vlasů jsem párkrát ke kadeřnici zašla, ale nikdy to nebylo podle mých představ. Barva ve finále šílená, nesnáším zakloněnou hlavu při mytí, následně drastické česání a fénování nekvalitními pomůckami.

Revlon RVDR5206

Nyní se mi dostal do rukou fén značky REVLON. Je to pro mě úplná novinka, nikdy jsem nic podobného neviděla. V první řadě mě mile překvapil design. Fén má sytě černou barvu. Já mám celkově ráda černé produkty doma. Nejde pak alespoň tak vidět, když se nechtěně ušpiní. To u bílé barvy je to horší. Určitě to každý znáte. Jednoduše se strčí do zásuvky a nyní si můžeme zvolit, jakou chceme rychlost a teplotu. Na výběr je ze dvou rychlostí, tří teplot a navíc tlačítko studeného vzduchu. Já si volím nejvyšší rychlost a střední teplotu. Za mě je to takový ten nejlepší zlatý střed.

S tímto sušičem vlasů si můžeme vlasy vysušit hned dvěma způsoby. Buď klasickým způsobem HORIZONTÁLNÍ MODE – takové fény znám od mého dětství. Nikdy jsme doma jiný neměli a mně samozřejmě také nesměl chybět doma. Jednoduše si vysuším vlásky tak, jak jsem vždy zvyklá.

Nepřehlédněte:
Legendární značky – Revlon – část 9
Revlon RVDR5206

Anebo druhým způsobem VERTIKÁLNÍ MODE – jakože wau, to vůbec neznám. Připadám si asi tak jako Alenka v říši divů.  Vlasy mám mnohem rychleji suché. Na tomto způsobu se mi líbí, že vlasy suší z obou stran (zezadu i zepředu) stejnou rychlostí souměrně. Takto zachytí mnohem větší plochu vlasů při sušení. Navíc mi vlasy nekrepatí, tak jako z běžného sušení.

Já nyní kombinuji oba způsoby. Jak vertikální mode - hezky pramen po prameni. Tak i  horizontální mode - dokonale si tak dosuším vlasy u kořínků. A víte co? Mám i dojem, že se mi vlasy i hezky lesknou. Dostaly úplně jiný vzhled, než z klasického fénu. Tento fén se totiž může chlubit ionizační technologií. Díky ionizaci iontů mám vlasy takové příjemnější na dotek, hebké, působí zdravějším dojmem. Kolikrát mám chuť, si ty vlasy nechat samovolně uschnout. Ale vadí mi pak celá mokra záda i ramena, postel. Určitě to dámy znáte. A s klasickým fénem si vlasy akorát tak přesuším, hodně se mi pak lámou a nepůsobí hezkým dojmem tak, jak bych si přála.

Na závěr bych tímto ráda všem tento fén doporučila. Samotná ionizační technologie mě moc překvapila, fén je tak vhodný i pro lidi, co trpí vysokou lámavostí vlasů. Navíc je doba sušení zhruba o polovinu menší. Normálně jsem si vždy vlasy sušila cca 10 minut a nyní pouze 5 minutek! Já jsem moc spokojená.

Revlon RVDR5206

Něco málo o značce REVLON.
Tuto značku založili v USA  roku 1932 bratři Charles a Joseph Revsonovi. Jejich cílem bylo mezi lidi vnést krásu, zábavu, vzrušení i fantazii. Název značky REVLON vznikl kombinací příjmení zakladatelů a začátek příjmení jejich hlavního chemika Charlese R. Lachmana. Na úplném začátku nabízeli pouze jediný produkt a tím byl lak na nehty. Postupně sortiment rozšířili o rtěnky a  parfémy. První parfém nesl název Jontue a vznikl roku 1973. Od 70. letech minulého století již společnost REVLON patřila mezi velmi úspěšné značky. Spokojené zákazníky najdeme po celém světě. U nás je tato značka známá hlavně pro dokonalou péči o vlasy. Jak se říká, postará se o Vaše vlasy od kořínků až po konečky.

Nepřehlédněte:
Světoznámý REVLON přichází na slovenský a český trh i s přístroji Revlon pro péči o vlasy a pleť
Jestli Vás zajímá něco, co jste se v tomto článku nedozvěděli, neváhejte mi napsat na můj Insta profil mama_dvou_princeznicek. Ráda na vše odpovím.
comments powered by Disqus