Big Style podle Remingtonu: objem a vlny vás učiní nepřehlédnutelnou

Big Style podle Remingtonu: objem a vlny vás učiní nepřehlédnutelnou

Všichni asi víme, že šaty dělají člověka, ne každý si je však vědom toho, že o účesu to platí neméně. V módě jsou vlny a perfektně vyfoukané účesy, kterých ale nelze dosáhnout s jakýmkoli fénem či obyčejnou kulmou, jež jste si koupili před lety ve výprodeji. Víte, kdo ví, co vlasy každé druhé dámy potřebují? Je to moderní technologie Big Style.
Vytvořte dokonalý účes s kulmofénem
     Naprostou špičku mezi moderními kulmofény, s jejichž pomocí si vytvoříte účes, za který by se nemusela stydět ani královna krásy, tvoří mimo jiné Remington Styler se samodržícími natáčkami Big Style Air pro jednoduché vytvoření vln a objemu. Natáček je celkem 15 – 3x5 natáček od každé velikosti (30 mm, 38 mm a 50 mm). Za krátkou dobu můžete velmi snadno získat dokonalý účes a příjemně vás překvapí i snadná manipulace, díky které se příprava účesu změní v zábavu. A jak na to?

Remington AS7055

     Na hrot styleru nasuňte natáčku vámi zvolené velikosti, natočte na ni pramen vlasů a připevněte. Pomocí styleru zevnitř vlnu vysušte, získá tak tvar, který bude držet. Pro větší objem doporučujeme použití větších natáček na temeni hlavy a menších natáček v místech, kde si přejete mít vlny a lokny. Natáčku nechte pracovat 15 minut a poté ji sundejte. Za zmínku stojí i funkce studené vlny, kterou styler také nabízí a která účes dokonale zafixuje.

Remington AS7055

     Každou dámu potěší i pěkné, lehké a přenosné balení, v němž si může kulmofén vzít třeba i na dovolenou a na hotelovém večírku být za lvici salónů. V balení najdete mimo jiné také koncentrátor pro vysoušení vlasů a 50 mm termální kartáč.

Nepřehlédněte:
Otázky a odpovědi k AirFree čističkám vzduchu
Doplňte svou výbavu o pořádné natáčky
     Pokud opravdu milujete vlny a nechcete se spokojit jen tak s něčím, neměla by ve vaší výbavě chybět sada 20 sametově jemných natáček plněných voskem, který déle udrží teplo a pomůže vám vytvořit takový účes, ze kterého nikdo nebude moci spustit zrak. Celkem 4 malé, 10 středních a 6 velkých ionizovaných natáček nedovolí vlasům sebemenší krabatění, bát už se nemusíte ani drobných popálenin – jednoduché použití zajišťují studené konce natáček. V jednoduchosti je síla. Součástí sady Remington KF20i je i 20 barevně odlišných pinet, každý vlas tedy můžete zachytit podle svých představ.

Remington AS7055

     Vypadat krásně až dokonale a být hvězdou ulic, kanceláří i večírků není nijak složité, když víte, koho přizvat při tvorbě perfektního účesu na pomoc. Svou krásou a elegancí může oslnit každá žena! A Remington ví, jak na to.
comments powered by Disqus