Airfree vzduch nejen čistí, ale také sterilizuje. A další výhody pro vaše zdraví.

Airfree vzduch nejen čistí, ale také sterilizuje. A další výhody pro vaše zdraví.

Zamysleli jste se už někdy nad důležitostí čističek vzduchu? Jak a s čím nám pomáhají a proč dnes mají v domácnostech, kancelářích a jiných veřejnoprávních institucích tak důležité zastoupení? Čističek vzduchu je na trhu mnoho. Odlišují se ale minimálně technologií čištění. Jednotlivé druhy čističek vzduchu a využívané technologie naleznete v následující tabulce:
Výhody AirFree

Základním předpokladem čističek vzduchu je filtr, který zachycuje nečistoty nacházející se v místnosti. Každý filtr se však jednou opotřebuje a je třeba ho vyměnit. Náklady na provoz se zvyšují a z ekologického hlediska to také není nejšťastnější řešení. Některé z nich dokonce produkují ozón jako vedlejší efekt. Naštěstí technický pokrok je nezastavitelný a na trhu dnes máme i čističku vzduchu s TSS technologií, která využívá termodynamický sterilizační systém. Ten funguje na principu ohřívání vzduchu na 200 ° C, což zajistí likvidaci nežádoucích mikroorganismů, bakterií, plísní včetně ostatních alergenů a dokonce i virů s účinností až 99,99%. Díky tomu ji můžeme klidně nazvat i sterilizátorem. Termodynamické jádro ale není jedinou výhodou čističky / sterilizátoru vzduchu Airfree- je toho mnohem víc:

1. Je bezúdržbová-  Airfree neobsahuje žádné filtry ani vyměnitelné části
2. Spojuje funkčnost a design- moderní design a funkčnost přizpůsobena požadavkům této doby z ní dělá výjimečný interiérový doplněk
3. Je zcela tichá-  Airfree neobsahuje žádné ventilátory ani turbíny
4. Má nízkou spotřebu energie- využívá méně energie než 60 W žárovka
5. Je ekologická-  nepotřebuje žádnou údržbu, náhradní díly a neprodukuje ozón ani jiné vedlejší produkty
6. Je malá a přenosná-  mobilnost Airfree je jednou z klíčových vlastností. Čistý vzduch tak můžete mít vždy "s sebou"

A pár dalších výhod:

Výhody AirFree
comments powered by Disqus