8 žen dostalo možnost vyzkoušet čističku vzduchu AirFree: jak dopadlo testování?

8 žen dostalo možnost vyzkoušet čističku vzduchu AirFree: jak dopadlo testování?

O tom, že dnes žijeme v moderní a uspěchané době, nemusíme zdlouhavě polemizovat. Mnoho z nás pendluje mezi prací a domovem, kde po celodenním shonu a stresu padne únavou do postele. Povinnosti střídají občasné radosti a snaha urvat si pro sebe alespoň trošku toho volného času. Během víkendu nebo volna v práci vyrážíme na chatu, k vodě či na hory, kde se nemůžeme nabažit čerstvého vzduchu a panensky čisté přírody. A protože se na nás ze všech stran valí informace o zhoršující se kvalitě životního prostředí a ovzduší, hledáme způsoby, jak na čerstvém vzduchu strávit pokud možno co nejvíc volného času. Víte ale, že existují možnosti, jak si čistý vzduch „vyrobit“ přímo u sebe doma? 8 náhodně vybraných testerek z portálu Ženysro.cz se o tom mohli přesvědčit v průběhu měsíčního testování moderní čističky AirFree. Jak testování dopadlo? Pojďme se společně podívat!
Airfree vyhlásila válku alergenům, vírům a baktériím. Hned několik testerek se s námi podělilo o problémy s plísní uvnitř bytu. A navzdory důkladnému mechanickému odstranění se plíseň opakovaně objevovala. Či už za tento jev mohlo nedostatečné větrání, vysoká vlhkost v místnosti nebo špatně zaizolovaná fasáda domu či nekvalitně těsnící okna, zhruba po měsíci používání zaznamenaly mnohé z nich výrazné zlepšení. Plíseň se v tomto případě přestala šířit do okolí, což můžeme jednoznačně připsat právě schopnostem AirFree. Protože testování probíhalo v období pylů a rozpuku alergické sezóny, několik testerek se pochlubilo, že projevy jejich alergických reakcí byly v průběhu testování značně potlačené.

AirFree

Jedna ze žen, která AirFree testovala, nám popsala: „Čistička mě nadchla krásným dizajnem a tím, že je velmi tichá. Vzduch v místnosti byl navíc krásně svěží“ A svěží vzduch ve svých poznatcích zmiňuje i testerka Leonisias, která jedním dechem dodává: „Místnost je svěží. Pozoruji i zlepšení pleti (trpím lehkým akné). Hodnotím tento výrobek velmi pozitivně. Cena odpovídá kvalitě“.

A to je jen malý úryvek z toho, jak tyto ženy popsali svůj dojem z čističek AirFree! Všechny testerky se o svých zkušenostech s touto čističkou vzduchu rozpovídali v tomto článku, kde si můžete přečíst více konkrétních poznatků, které by vás mohly zajímat.

Nepřehlédněte:
Čističky vzduchu ako prevencia proti ochoreniam – naozaj fungujú?
Co dalšího si naše testerky nemohli vynachválit?
Drtivou většinu testerek velmi mile překvapil tichý chod čističky, stejně jako skutečnost, že k jejímu provozu není nutné používat žádné výměnné filtry. Téměř všechny testerky si dále velmi pochvalovali vzhled a dizajn tohoto praktického domácího společníka. Kromě toho nezapomněli pochválit též lehké provozování, které spočívá v jednoduchém zapojení do elektrické sítě. Následně už čistička pracuje, jak má.

AirFree

Svítící kontrolka testerkám vadila
Jednou z věcí, se kterou se testerky tak úplně nemohli sžít, byla drobná zelená svítící kontrolka upozorňující na skutečnost, že čistička je v provozu. Pro některé z nich tedy bylo nemyslitelné, aby nechali přístroj zapnutý v průběhu noci v ložnici nebo dětském pokoji. Některé ženy však nenápadnou kontrolku ocenily a čističku umístily do dětského pokoje, kde usínalo jejich děťátko, které se bojí tmy. Namísto lampičky tak postačila čistička, která rázem plnila dvě funkce zároveň!

Výrobce AirFree však tento poznatek vzal v úvahu a při výrobě nových modelů tento produkt inovoval. V nových modelových řadách lze kontrolku vypínat, čímž odstranil i tento předešlý malý rušivý element. Nyní si už můžete svíticí kontrolku na čističce regulovat podle vašeho uvážení.

Airfree v akci!
Zajímá vás, jak vlastně čistička vzduchu AirFree funguje? Fungování přístroje je velmi jednoduché a vychází z pradávných rad a moudrosti našich babiček a prababiček. Vzduch je sterilizovaný a za pomoci vysokých teplot (200 ° C) a zničených je v něm až 99% všech mikroorganismů. Čističky s patentovanou technologií AirFree však zvládnou redukovat též ozon. Do místnosti se tak dostává jen vyčištěný a sterilizovaný vzduch, zbavený všech alergenů (pylů, sporů plísní, roztočů…) a patogenů (virů a bakterií) šířených vzduchem. Víc informací o těchto čističkách se dozvíte v tomto článku. Celou „rodinu Airfree“ si potom můžete projít v našem e-shope.
comments powered by Disqus