8 žen dostalo možnost vyzkoušet čističku vzduchu Airfree: jak dopadlo testování?

8 žen dostalo možnost vyzkoušet čističku vzduchu Airfree: jak dopadlo testování?

O tom, že dnes žijeme v moderní a uspěchané době nemusíme zdlouhavě polemizovat. Řada z nás pendluje mezi prací a domovem, kde po celodenním shonu a stresu padne únavou do postele. Povinnosti střídají občasné radosti a snaha urvat si pro sebe alespoň trošku toho volného času. Během víkendu či volna v práci vyrážíme na chatu, k vodě či na hory, kde se nemůžeme nabažit čerstvého vzduchu a panensky čisté přírody. A protože se na nás ze všech stran valí informace o zhoršující se kvalitě životního prostředí a ovzduší, hledáme způsoby, jak na čerstvém vzduchu strávit pokud možno co nejvíce volného času. Víte, ale že existují možnosti, jak si takový čistý vzduch „vyrobit“ přímo u sebe doma? 8 testerek z portálu Ženysro.cz se o tom mohly přesvědčit během měsíčního testování moderní čističky Airfree. Jak testování dopadlo? Pojďme se společně podívat!
Airfree vyhlásila válku pylům i alergiím
     Hned několik testerek se s námi podělilo o problémy s plísní uvnitř bytu. I přes důkladné mechanické odstranění se plíseň opakovaně objevovala. Ať už za tento jev mohlo nedostatečné větrání, vysoká vlhkost v místnosti nebo špatně zaizolovaná fasáda domu či nekvalitně těsnící okna, zhruba po měsíci používání zaznamenala řada z nich výrazné zlepšení. Plíseň se v tomto případě přestala šířit po okolí, což můžeme jednoznačně přisoudit právě schopnostem Airfree.  Protože testování probíhalo v období pylů a rozpuku alergické sezóny, několik testerek se nám pochlubilo, že projevy jejich alergických reakcí byly během testování notně potlačené.

AirFree

Čerstvý vzduch jako z hor

     Jedna z žen, která Airfree testovala, nám také popsala, jak se cítila, když vstoupila do místnosti, kde byla čistička zapnutá: „Vzduch v pokoji byl svěží, z čističky jsem necítila žádnou chemii.“. Další testerka sdílí její nadšení a přidává ještě něco navíc: „Čistička mě nadchla krásným designem a tím, že je velmi tichá, vzduch v místnosti byl navíc krásně svěží.“ A svěží vzduch ve svých poznatcích zmiňuje i testerka leonisias, která jedním dechem dodává: „Místnost je svěží. Pozoruji i zlepšení pleti (trpím lehkým akné). Hodnotím tento výrobek velmi pozitivně. Cena odpovídá kvalitě“.

Co dalšího si naše testerky nemohly vynachválit?
     Drtivou většinu testerek velmi mile překvapil tichý chod čističky, stejně jako skutečnost, že k jejímu provozu není nutné používat žádné výměnné filtry. Téměř všechny testerky si dále velmi pochvalovaly vzhled a design tohoto praktického domácího společníka. Kromě tohoto nezapomněly pochválit též snadné zprovoznění, které spočívá v pouhém zapojení do elektrické sítě. Následně již čistička pracuje, jak má.

Nepřehlédněte:
Všechno o Airfree
AirFree

Svítící kontrolka testerkám vadila
     Jednou z věcí, s níž se naše testerky tak úplně nemohly sžít, byla zelená svítící kontrola upozorňující na skutečnost, že čistička je v provozu. Pro některé z nich tedy bylo nemyslitelné, aby nechaly přístroj zapnutý během noci v ložnici či v dětském pokojíčku. Některé ženy ovšem nenápadnou kontrolu ocenily a čističku umístily do dětského pokoje, kde usínalo jejich bojácné dítko bojící se tmy. Namísto lampičky tak postačila čistička, která rázem plnila dvě funkce zároveň!

Airfree v akci!
     Zajímá vás, jak vlastně čistička vzduchu Airfree funguje? Fungování přístroje je velmi jednoduché a vychází z pradávných rad a mouder našich babiček a prababiček. Vzduch je sterilizován za pomocí vysokých teplot (200°C) a zničeno je v něm až 99 % všech mikroorganismů. Čističky s patentovanou technologií Airfree ovšem zvládnou redukovat také ozon. Do místnosti se tak dostává pouze vyčištěný a sterilizovaný vzduch, zbavený všech nečistot a škodlivin. Více informací o těchto čističkách se dozvíte v tomto článku. Celou „rodinu Airfree“ si pak můžete prohlédnout v našem e-shopu.
comments powered by Disqus