6 důvodů proč si koupit čističku vzduchu AirFree

6 důvodů proč si koupit čističku vzduchu AirFree

Jarní a podzimní měsíce jsou obdobím virových a bakteriálních onemocnění, které každoročně postihnou víc než 10% populace. Protože lehnout si před Vánocemi nebo v průběhu jara s rýmou, kašlem a teplotou není nic, o co bychom stáli, je potřebné těmto onemocněním předcházet. Skvělou prevencí je určitě očista a nastartování imunitního systému, no důležité je i prostředí, ve kterém se většinu času nacházíme a které by mělo být jednoduše řečeno zdravé. Splnění poslední zmíněné podmínky však v současné přetechnizované době není úplně nejjednodušší. Bohužel, čistému prostředí a vdechovanému vzduchu nepřidává ani omezené větrání, se kterým je neodmyslitelně spojená minimální cirkulace kyslíku v interiéru, kde se mezi sebou bakterie a viry neustále množí a přenášejí z jednoho člověka na druhého. A v neposlední řadě musíme zmínit i prochladnutí a nemoci ve školách a školkách, které milé děti nevědomky pustí do vašeho bytu. Jak těmto nepříjemnostem předcházet? Odpovědí můžou být čističky vzduchu AirFree!
Airfree

1. AIRFREE je jedna z nejtestovanějších čističek – sterilizátorů vzduchu na světě.
Airfree má 27 úspěšných testů v certifikovaných laboratořích na čtyřech kontinentech. Všechny testovací laboratoře shodně potvrzují její efektivní účinnost při likvidaci různých druhů virů (např. H1N1 – ptačí chřipka anebo EV71 – enterovirus), bakterií, tak i alergenů jakou jsou pyly, plísně, houby, roztoče, kvasinky, srst domácích zvířat (jemné částice). Účinná je i při snižování zápachu.

2. Široké spektrum využití: AirFree můžete použít nejen doma, ale také v kanceláři, ve školách, nemocnicích, ambulancích, čekárnách, knihovnách, restauracích, hotelech, domovech pro seniory, archivech, skladech nebo kdekoli jinde, kde je čistý vzduch nutností.

3. Nízké náklady: Naproti tomu, že pořízení AirFree čističky vzduchu nepatří mezi zanedbatelné položky, její samotný provoz vás vyjde na neuvěřitelných 8 centů denně! Na rozdíl od jiných, nepotřebuje navíc žádný další spotřební materiál (žínky, tekutiny, chemické přípravky, baterie, filtry apod.) Takže její provoz je už potom prakticky zadarmo.

Nepřehlédněte:
Všechno o Airfree
4. Airfree® je nejkomplexnější čistička – sterilizátor vzduchu, pro eliminaci patogenů (bakterie, viry) a alergenů, které jsou prouděním vzduchu hnané do jeho vyhřátého keramického jádra. 99% alergenů je organického původu a tím jsou sterilizátory AIRFREE obzvlášť vhodné pro alergiky, stejně i jako prevence proti onemocnění virového a bakteriálního původu. AIRFREE je sterilizátor vzduchu a neodstraňuje anorganické částice nacházející se ve vzduchu.

5. Čistička a sterilizátor vzduchu. Světový unikát v oblasti čistění vzduchu.
Jádro čističek vzduchu AirFree tvoří celosvětově unikátní, patentovaná, termodynamická technologie TSS. Tato technologie funguje na principu nasávání kontaminovaného vzduchu prostřednictvím konvenčního proudění do keramického jádra čističky s teplotou 200°C. Díky tomuto procesu čistička vzduchu AirFree zničí až 99% všech mikroorganismů a alergenů včetně bakterií, virů, plísní, roztočů, ale i pylů, které každoročně potrápí nemalé procento alergiků.

6. Bez údržbový provoz: Uvnitř čističek vzduchu probíhají procesy na mikroskopické úrovni, takže není potřebné jejich čištění nebo jakákoliv pravidelná údržba. Technologie čističek – sterilizátorů AirFree si nevyžaduje žádnou výměnu filtrů.

Na jakém principu AirFree funguje?
Princip fungování těchto čističek je opravdu důmyslný a postavený na fyzikálním principu konvence, který pracuje se sáláním tepla a kvalitními materiály (keramické jádro), které jsou součástí čističky. Díky termodynamické technologii TSS jsou mikroskopické částice, pyl, alergeny a další látky, jehož teplota dosahuje jednoduše spálené právě v tomto keramickém jádru 200 ° C, což zajišťuje 99% sterility. Organické látky jsou při vysoké teplotě degradované na zdraví neškodné základní produkty O, N a C (kyslík, dusík a uhlík).

Nepřehlédněte:
Čističky vzduchu Airfree mají předpoklad ničit obávané koronaviry
Airfree

Jaké jsou zkušenosti těch, kteří už AirFree používají?
„Čistička mě nadchla krásným dizajnem a tím, že je velmi tichá, vzduch v místnosti byl navíc krásně svěží."

Testerka z portálu Ženysro.cz
„Před tím, než jsme si koupili AirFree, brával syn antibiotika minimálně dvakrát ročně na zápaly dýchacích cest. Teď, i když onemocnění, je do třech dní zase úplně fit. A hlavně, poslední tři roky, tedy od svých 10 let, vůbec nebral antibiotika.“

Viktor Bódi – jeden z prvních majitelů čističky AirFree na Slovensku
„Místnost je svěží. Pozoruji i zlepšení pleti (trpím lehkým akné). Hodnotím tento výrobek velmi pozitivně. Cena odpovídá kvalitě “.

Na co se před koupí čističky – sterilizátoru vzduchu zaměřit?
Pokud jste dospěli k názoru, že je pořízení čističky do domácnosti správnou volbou, máme pro vás několik tipů, na co se před samotnou koupí zaměřit. Na našem trhu pochopitelně existují i další výrobci a prodejci čističek, proto může být mnohokrát nelehké se zorientovat se v jednotlivých produktech a nabídkách. Držte se těchto praktických rad a při výběru nešlápněte vedle:

Nepřehlédněte:
Čističky vzduchu ako prevencia proti ochoreniam – naozaj fungujú?
1. Plocha místnosti a objem vzduchu: Účinek čističky vzduchu závisí nejvíc na ploše místnosti a objemu vzduchu, se kterým bude pracovat. Vybírejte si model, který alespoň mírně převyšuje (doporučeným objemem nebo plochou) vaši místnost. Při větší ploše, než na jakou je určená, bude proporčně klesat účinnost, případně bude déle trvat proces čištění.

2. Průchodnost místnosti: Pokud pořizujete čističku do předsíně nebo obývacího pokoje, bude mít těžší úlohu než při provozu v ložnici. Proto se zaměřte na výkon čističky a tipujte jen na známé a ověřené produkty.

3. Technologie čistění: Zbytečně neutrácejte za ty nejlevnější produkty, které zpravidla nebývají tak účinné jako jejich dražší varianty. Radši dejte na ověřené značky a technologie čištění, které pracují s principem sterilizace.

4. Účel: Měli byste si definovat, jaké máte problémy a co jdete čističkou řešit. Pokud máte v rodině alergika a nechcete, aby se vám v domácnosti množili plísně nebo chcete eliminovat šíření virových či bakteriálních onemocnění, pak AirFree čistička – sterilizátor vzduchu je pro vás ideální řešení!

5. Jaké nečistoty dokáže čistička eliminovat: Vybírejte spíše ty čističky, které si hravě poradí nejen s viry a bakteriemi, ale i s rozmanitými alergeny, pyly, roztoči, plísněmi a dalšími organismy, které vám zbytečně komplikují život.

6. Dizajn výrobku: Ano, i dizajn je v tomto případě důležitý. Proto se vyplatí vsadit na takový výrobek, která skvěle zapadne do konceptu vaší domácnosti.

7. Údržba: Stálá účinnost AIRFREE bez nutnosti dalších nákupů filtrů či náplní je také významný faktor, který byste měli zohlednit při Vašem rozhodování. Mechanické HEPA čističky zanášením filtrů významně ztrácejí na účinnosti a výkonu. AIRFREE si zachovává po celou dobu stejnou účinnost a výkon!

Nabídku čističek AirFree, podle vašich potřeb najdete v nabídkách e-shopů a velkých prodejnách elektroniky.
comments powered by Disqus