Jaké reproduktory od JBL se hodí pro outdoor použití? Známe odpověď!

Jaké reproduktory od JBL se hodí pro outdoor použití? Známe odpověď!

Lidé, kteří si rádi vychutnávají vysokou kvalitu zvuku, znají značku JBL. Nejeden „audiofil“ má ve své domácnosti některý z jejich produktů. Jsou ale i lidé, kteří se neradi vzdávají kvalitní reprodukce mimo domov. A to ať už při sportovní aktivitě, večírku s přáteli nebo jen tak při posezení pod širým nebem. Pro všechny audio-outdoorové činnosti existuje řešení právě od renomované značky JBL. Co vám může tento světový gigant nabídnout? To se dočtete o několik řádků níže!
Kvalitní produkty vycházejí z mnohaletých zkušeností
     A těch má americká společnost JBL, jejíž název skrývá jméno jejího zakladatele Jamese Bullougha Lansinga, požehnaně. Tradice společnosti sahá až do roku 1946, který je také oficiálním rokem jejího založení. V roce 1969 dokonce produkty JBL ozvučovaly festival ve Woodstocku. V současnosti JBL přináší špičkový zvuk na tak významných akcích, jako je americký Super Bowl nebo předávání cen Grammy. Zkrátka a jednoduše – za svých téměř 46 let působnosti si společnost JBL vydobyla místo na špici audio-reprodukčního světa. A nyní své zkušenosti využila při konstrukci nových přenosných reproduktorů, které využijete nejen doma, ale i venku v přírodě.

Pro ty, co chtějí maximální hlasitost bez ztráty kvality…
     …je připravena druhá generace oblíbeného přenosného reproduktoru JBL Flip II. Ta dokazuje, že i výborné věci lze ještě vylepšit. A díky tomu se může pyšnit oceněním z veletrhu CES v Las Vegas z roku 2014. Doménou těchto reproduktorů je stylový design v kombinaci s prvotřídní reprodukcí zvuku. JBL Flip II je produkt, který potěší zrak a ohromí sluch. A to vše v praktických v rozměrech, díky kterým jej s sebou můžete vzít takřka kamkoli. JBL Flip II totiž zní výjimečně takřka v každém prostředí.

JBL Flip 2

JBL Flip II je nabitý maximem technologií
     Konektivitu mu zajišťují standarty bezdrátové komunikace Bluetooth. Díky technologii NFC je párování s telefonem záležitostí okamžiku. Nezapomnělo se ani na klasický přenos signálu kabelem. Flip II je totiž vybaven i 3,5 mm vstupem a vašemu chytrému telefonu dokáže také sekundovat coby bezdrátové handsfree. A nejen to. V JBL mysleli krom kvality hudební reprodukce, také na kvalitu telefonních hovorů. Funkce SoundClear® potlačuje šum a ozvěny a z Flipu II tak vytváří nástroj pro nerušenou a čistou konverzaci. Mobilitu pak zajišťuje vestavěný Li-Ion akumulátor o kapacitě 2000 mAh s výdrží až 5 hodin nepřetržitého hraní.

Nepřehlédněte:
Fotoreportáž HighEnd Slovakia 2014
Kvalita zvuku na prvním místě
     O ni se starají stejně jako v předchozí generaci dva 40 mm měniče. Ty však nyní dosahují výkonu
2x6 W, což je 20% nárůst výkonu oproti předchozímu modelu. Měniče doplňuje basový port, který zajišťuje čisté podání nízkých frekvencí. To ocení každý, kdo si rád vychutnává hutné basy. Maximální hladina akustického tlaku je 86 dB, což při uvážení velikosti 160 mm na délku, 62 mm v průměru a cca 350 g hmotnosti je ohromující – lépe řečeno ohlušující hodnota. Potřebujete snad více důvodů, proč zvolit právě reproduktory JBL Flip II? Ještě, než začnete dělat unáhlené závěry, pojďte se společně s námi podívat na další skvost z „dílny“ společnosti JBL.

JBL Flip 2

Pro ty, co touží po neohroženém hudebníkovi…
     …je zde menší a lehčí reproduktor JBL Clip. Na první pohled zaujme karabina, která tvoří s jeho tělem jednolitý kus. Díky němu jej lze připnout kamkoliv a užívat si oblíbenou hudbu při jakékoliv aktivitě. Další, nanejvýš užitečnou vlastností těla, je jeho dvojitá konstrukce z odolného plastu, která chrání elektroniku uvnitř. To z Clipu dělá velmi houževnatého společníka. Můžete tak naplno sportovat, aniž byste se museli bát o svůj cenný zdroj hudby.

JBL Clip

Ani malé tělo není důvodem pro kompromisy

     Taková je filozofie firmy JBL. I přes velmi kompaktní rozměry a hmotnost 150 g nepostrádá Clip kvalitu zvukové reprodukce. Stará se o ni 40 mm měnič o výkonu 3,2 W a frekvenčním rozsahu 160 - 20000 Hz. Díky vestavěnému 600mAh akumulátoru vás dokáže motivovat oblíbenou hudbou až po dobu 5 hodin. A stejně jako u výše popsaného Flipu II, také konektivita Clipu je opravdu bohatá. Tradiční 3,5 mm jack, který se díky promyšlené drážce na zadní straně reproduktoru nezamotá, bluetooth podporující všechny běžné standarty a mikrofon pro využití handsfree. Zkrátka a jednoduše – hodně muziky v malém balení.

JBL Clip

Kde sehnat JBL  za výhodné ceny?
     Ze sortimentu JBL si vybere každý, kdo nechce nechávat svou oblíbenou muziku doma, ale podělit se o ní s okolím ve velmi vysoké kvalitě.
comments powered by Disqus