Všestranný pomocník v domácnosti? Multifunkční parní čistič Ariete!

Všestranný pomocník v domácnosti? Multifunkční parní čistič Ariete!

Čeká vás kompletní úklid domácnosti? Pak se určitě připravujete na úmorné leštění, náročné vysávání, složité vytírání, únavné převlékaní i praní. V následujících dnech hodláte domácnost zbavit veškerého prachu, na jehož odstranění nebylo během roku dostatek času ani prostoru.
Ke slovu se dostávají zástupy chemických prostředků, prachovek, hadříků, košťat, mopů a dalších pomocníků. Máte to taky tak? A co kdybychom vám řekli, že letos můžete generální úklid absolvovat v klidu a pohodě. S úklidem vám totiž namísto zastaralých prostředků pomůže moderní pomocník – multifunkční parní čistič z dílny italských mistrů Ariete.

Vyzrajte na generální i každodenní úklid
Co si budeme povídat – takový úklid je pro drtivou většinu z nás nutné zlo, které odkládáme, jak to jen jde. Co když se vám ale do rukou dostane xVapor – parní čistič, který rázem promění domácnost v útulné hnízdečko, kde se bude blýskat každá kachlička či plocha? To vše samozřejmě s minimem námahy a zbytečných úkonů navíc.

Ariete 4145

Kouzlo a všestranné i vysoce efektivní použití parních čističů spočívá v kombinaci páry, tlaku a vysoké teploty, která naruší strukturu nečistoty a zabíjí více než 95 % bakterií. Kromě nich si u vás doma už více „neškrtnou“ ani nepříjemné plísně, roztoči anebo neviditelné prachové částice. Během čištění si navíc můžete sami zvolit, zda použijete detergenty (třeba k provonění místností) anebo samotnou páru, která představuje ekologický i ekonomický způsob hygienicky čisté domácnosti.

Nepřehlédněte:
Bakterií a prachu je v koupelně spousta. Můžou za to naše (zlo)zvyky
Italský design, všestrannost a intuitivní ovládání
To jsou další z přednostní multifunkčních parních čističů Ariete. Domovem značky Ariete je Toskánsko – země malebné krajiny a přátelských lidí, pro které je péče o domov věcí nejvyšší priority. I to byl jeden z důvodů, proč se už od doby svého vzniku značka zaměřovala na uživatelsky přívětivé, designově dokonalé, ekonomické i efektivní společníky do domácnosti.

A když světu představila parní čističe Ariete, rázem jsme začali o úklidu smýšlet zase o něco pozitivněji. V předchozích článcích jsme si už představili parní kachny a mopy. Dnes se ke slovu dostávají univerzální parní čističe, které jsou vhodné pro čištění nejrůznějších povrchů i zákoutí, kam se obyčejným smetákem nedostaneme a kachna na takový úklid jednoduše nestačí.

Ariete 4145

Multifunkční parní čističe umožňují jednoduché čištění klasických povrchů a zejména pak podlah, nábytku, kachliček, koberců nebo i dřeva, plastu a skla. Při výběru vhodného pomocníka dbejte zejména na jeho výkon a velikost nádržky na vodu. To proto, abyste nemuseli tekutinu neustále doplňovat, což by zbytečně prodlužovalo čas, který hodláte úklidu věnovat. Pojďme se společně podívat na tři multifunkční parní čističe z řady XVapore, které Ariete představilo zákazníkům v roce 2016, čímž opět posunulo tyto praktické pomocníky o level výš.  

Ariete X Vapor Comfort mod. 4145
Moderně a elegantně tvarovaný, multifunkční a vysoce kompaktní X Vapor Comfort dezinfikuje a zabíjí až 99,9% mikrobů a bakterií. Vhodný je pro všechny, kdo hledají snadný a efektivní způsob k udržení hygienicky čisté domácnosti s minimem námahy. Parní čistič disponuje tlakem 5 barů a bohatým příslušenstvím, které mimo jiné zahrnuje nástavec a kartáč na čištění podlah, nástavec na čištění oken, velký a malý kulatý kartáč, prodlužovací hadici, speciální kartáč a hadřík na čalounění i návlek na čištění podlah.

Nepřehlédněte:
Podlaha jako jedno z nejšpinavějších míst v domě. Tipy jak ji udržovat v čistotě
X Vapor Comfort se zahřeje během 6 až 7 minut, přičemž následně vydrží v provozu celou třičtvrtěhodinku, což s přehledem stačí k hygienickému vyčištění celé domácnosti. Přístroj se navíc vyznačuje nevídanou silou čištění, ale i hadicí s patentovanou technologií uskladnění, díky které je vytvořena pevná rukojeť usnadňující přenášení čističe z jednoho místa na druhé.

Ariete 4145

Ariete X Vapor Deluxe mod. 4146
Potřebujete na úklid více času? Vaše představy a požadavky splní Ariete X Vapor Deluxe. Po osmi minutách je přístroj připraven na intenzivní hodinové čištění celé domácnosti – od stropu, přes nábytek, koberce, až po podlahu. Tělo přístroje navíc pojme veškeré příslušenství, takže ho nemusíte složitě dohledávat po skříních anebo komorách.

I tento přístroj nabízí tlak 5 barů, hadici s patentovanou technologií uskladnění a bohaté příslušenství zahrnující nástavec a kartáč na čištění podlah a oken, velký a malý kulatý kartáč, prodlužovací hadici, speciální kartáč a hadřík na čalounění i návlek na čištění podlah. Díky jednoduché regulaci páry a bohatému příslušenství tak snadno dokážete vyčistit celou domácnost

Ariete 4145

Ariete X Vapor Nonstop mod. 4147
Na závěr jsme si nechali opravdovou třešničku. Je jí Ariete X Vapor Nonstop mod. 4147, který sice nabízí „pouze“ tlak o velikosti 4 bar, na druhou stranu ho můžete jednoduše doplňovat vodou i bez toho, abyste přístroj vypnuli. Ne nadarmo se proto v jeho názvu objevuje slůvko „NONSTOP“. S tímhle profesionálem můžete uklízet tak dlouho, jak jen potřebujete. To vše bez zbytečného čekání.

Nepřehlédněte:
Všemocná pára zatočí s prachem, bakteriemi i viry
Podrobili jsme parní čističe redakčnímu testování
Abychom multifunkční parní čističe ale jenom velkohubě nechválili, museli jsme jejich sílu osobně vyzkoušet. Nedávno jsme proto uspořádali velký zátěžový test, o kterém se můžete dočíst více zde. Přesvědčili jsme vás? Anebo zůstanete u zastaralého úklidu, který je žrout drahocenného času i energie? Rozhodnutí máte pouze ve svých rukou! Nabídku multifunkčních parních čističů, kachen i parních mopů si prohlédněte tady.
comments powered by Disqus