Všemocná pára zatočí s prachem, bakteriemi i viry

Všemocná pára zatočí s prachem, bakteriemi i viry

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik čisticích prostředků spotřebujete za měsíc nebo za rok? Málo to rozhodně nebude. Když se zamyslíte nad tím, kolik za ně utratíte a jaký dopad má jejich používání na životní prostředí, je dobré hledat další alternativy, které budou šetrné nejen k vaší peněžence, ale především ke zmíněnému životnímu prostředí. Pára je v tomhle případě jasnou volbou. Jde totiž o nejúčinnější a nejspolehlivější způsob, jak zbavit povrchy nečistot, alergenů, prachu, bakterií, virů a dalších nežádoucích látek.
Ekologický a efektivní způsob úklidu
Možná jste už o parních čističích slyšeli. Pokud ne, tak prozradíme, že jde o spolehlivé pracanty a zodpovědné pomocníky v domácnosti. Čističe fungují na důmyslném principu horké páry, vysokého tlaku a teploty, což v důsledku znamená čistou domácnost bez zbytečných rizik a kompromisů. Parní čističe z rodiny Ariete vás navíc zbaví nejen prachu a nečistot, ale také alergenů, bakterií a virů.

Ariete para

Parní čističe zbaví povrchy až 99 % bakterií a virů

Pára je tím nejsilnějším čisticím prostředkem. I bez použití chemických látek (samozřejmě existují i parní čističe, kam můžete chemický prostředek dolít třeba kvůli svěží vůni) dokáže hned na „první dobrou“ zlikvidovat více než 99 % bakterií a virů ze všech povrchů v domácnosti. To vše s minimální námahou. Navíc se jedná o ekologický a hypoalergenní způsob údržby domácnosti, takže se při jeho používání nemusíte bát negativního dopadu na vaše děti či domácí mazlíčky a jejich zdraví.

- Skvělá zpráva pro alergiky: Věděli jste, že obyčejný vysavač domácnost zbaví zhruba 56 % prachových roztočů? Parní čistič jich zabije více než 95 %!

Nepřehlédněte:
Doma si v matracích pěstujeme alergeny. Spouštějí rýmu a můžou za nepříjemné vyrážky
Ariete para

8 výhod parního čištění
1. Efektivně pracují díky kombinaci horké páry, vysokého tlaku a teploty
2. Představují nejefektivnější způsob čištění nejrůznějších povrchů
3. Čištění a celkový úklid je s párou rychlý, čištěné povrchy jsou suché během několika sekund
4. Vyčistí jakékoli povrchy, včetně textilií
5. Jsou ekologickou, hypoalergenní a cenově dostupnou alternativou běžného čištění
6. Čistí do hloubky, takže účinně likvidují bakterie a viry
7. Čištěné povrchy jsou hygienicky nezávadné, čisté a voňavé
8. Horká pára navíc zabraňuje víření prachu a likviduje veškeré alergeny

Jak vlastně parní čističe fungují?
Za vším hledejte fyziku! Jak už samotný název těchto spolehlivých pomocníků napovídá, jde o čističe, které pracují s horkou párou. Ale pěkně popořádku. Voda se v nádržce ohřeje na více než 130 °C a pak se v trysce anebo hadici ochlazuje na 100 °C. Na čištěný povrch nakonec dopadá značnou silou a bezpečnou teplotou 50 °C, což je ale stále více, než při běžném úklidu. Když se k této vlastnosti přidá ještě účinná pára a vysoký tlak, pak zjistíte, že parní čističe nemají srovnatelného konkurenta.

Ariete para

Který parní čistič vybrat?
Pokud chcete „vygruntovat“ celou domácnost - od koberců, přes dlaždičky v koupelně, až po záclony, zvolte multifunkční parní čistič Ariete, který je vybavený bohatým příslušenstvím. Hledáte-li kompaktnějšího pomocníka, pak vsaďte na parní kachny. Ty disponují klasickou nebo ohebnou tryskou, s jejíž pomocí se dostanete do všech – i těch nejhůře přístupných – míst. Poslední kategorií parních čističů jsou mopy určené spíše k čištění podlah a nejrůznějších podlahových krytin.
comments powered by Disqus