Uklízejte v retro stylu s pomocníkem Ariete Cordless Sweeper

Uklízejte v retro stylu s pomocníkem Ariete Cordless Sweeper

Máte doma děti, mazlíčka a z drobků na zemi stavy zoufalství? Rozumíme. Vytahovat vysavač se nikomu každou chvíli nechce a klasické koště se smetáčkem také není nejideálnějším řešením, neporadí si totiž se špínou na koberci. Pamatujete si na mechanická košťata, se kterými uklízení u babičky byla zábava? Představujeme Vám její vnučku z 21. století – Cordless sweeper.
Skladné, lehké, efektivní a mechanické koště
Cordless v překladu znamená bez šňůry, což je velká výhoda tohoto pomocníka od Ariete ve srovnání s klasickými vysavači. V porovnání s klasickým koštětem zůstává všechen nepořádek v odnímatelné nádobě v těle přístroje, kterou po naplnění lehce vysypete přímo do koše. Pokud si pamatujete velká mechanická košťata babiček, jistě Vám zůstává v paměti, že se jednalo o těžká košťata, která se při nesprávném pohybu překlopila a všechen zametený nepořádek byl opět na podlaze. Navíc, intenzita zametání nečistot byla přímo závislá od rychlosti, jakou jste po podlaze s mechanickým koštětem pohybovali. Čím byl váš pohyb mechanickým koštětem rychlejší, tím víc se točilo vřeteno s kartáčem. Zároveň ale platí, že čím rychlejší pohyb mechanickým koštětem provedete, tím méně nečistot zamete. Ani jedno už při novince od Ariete není problém, špína zůstává bezpečně uzavřená v zmíněné nádobě a přístroj je tak lehký, že uklízením můžete zabavit i děti. Přesto se nesnižuje jeho efektivita, právě díky pohánění kartáče elektrikou může být přístroj lehčí a účinnost stejná. Intenzita rotace kartáče mechanického koštěte Ariete Cordless sweeper je stabilní a nastavená na efektivní zametání. Vám už jen stačí se soustředit na případné opakované přejetí místa na podlaze.

Ariete 2768

Elektrický pohon kartáčů mechanického koštěte Ariete Cordless velmi efektivně odstraňuje nečistoty z koberců, ale i z hladkých ploch. Potěší vás jednoduchá obsluha mechanického koštěte Ariete Cordless sweeper, kterou zvládne každý, jednoduchá manipulace, díky otočné a ploché hlavici tyče koštěte se dostanete téměř všude. A spolu se stojanem přístroj nezabere více místa než klasické koště, takže jako další výhodu můžeme uvést skladnost. Přístroj sice nemá šňůru, ale nějak se nabíjet musí. K nabíjení vysavače Ariete Cordless sweeper vám postačí  6-8 hodin a přístroj po nabití funguje 40 minut, během kterých, díky jeho efektivní práci, stihnete uklidit vše, co potřebujete. Nádobka na odpad má objem 0,4 litru.

Vyzkoušejte retro uklízení se spolehlivým pomocníkem a uvidíte, že úklid domácnosti nemusí být jen otrava. Potěší vás určitě i skvělá cena, vysavač Ariete Cordless Sweeper pořídíte pod 1 099 Kč!

Nepřehlédněte:
Jak na dokonale čisté koberce? Odpovědí je parní čištění
Ariete 2768
comments powered by Disqus