Uklízejte efektivně s parním čističem nové generace

Uklízejte efektivně s parním čističem nové generace

Uklízení je pro každého z nás spíše nutné zlo než zábava. Chcete otravnou činností strávit co nejméně času a dosáhnout co nejlepšího efektu? Sáhněte po parních čističích, kteří jsou skvělými a úžasnými pomocníky pro domácnost. Zapomeňte na zdlouhavé leštění vodovodních kohoutků, kávovarů či konvic na vodu. S parním čističem vám vše půjde mnohem lépe, stačí si jen dobře vybrat z modelů specifických právě pro vaše potřeby, abyste našli nejlepší řešení pro vaši domácnost.  Jaké jsou výhody a nevýhody parního čištění, také i jaké známe základní druhy, podle čeho se rozhodnut a jaký model je pro Vás nejlepší jsme už psali v předešlých článcích. Dnes Vám představíme jedinečnou novinku na našem trhu od průkopníka v parním čištění – italské značky Ariete – X Vapor Deluxe.
Ariete XVapori

Efektivní a ekologický parní čistič

Vadí vám, kolik při úklidu obvykle spotřebujete chemikálií? Šetřete životní prostředí a pořiďte si parní čistič, který přináší ekologické čištění bez zbytečné chemie, avšak díky vyššímu tlaku (5 barů) si poradí i se špínou, na kterou jeho předchůdci neměli. Vaše domácnost bude tedy ušetřená před chemikáliemi, což ocení zejména rodinky s dětmi a alergici, a Vaše ruce už nebudou víc muset drhnut. Parní čistič Ariete X Vapor Deluxe se osvědčí na mnoha místech, prakticky s nim můžete čistit všechno od podlah, oken, radiátorů, koupelny, kuchyně,…

Ariete XVapori

Výhodou tohoto modelu je velikost zásobníku, do kterého se vejde 1,6 litru vody, vydrží vám proto klidně na delší úklid. Celkem zvládne parní čistič na jeden zátah pracovat 60 minut a doba zahřátí je jen 8 minut. Použití je bezpečné díky bezpečnostní pojistce a speciálnímu krytu, který se neotevře, dokud tlak neklesne dostatečně nízko.

Ariete XVapori

Parní čistič Ariete X Vapor Deluxe je vyroben z nerezové oceli a délka jeho kabelu dosahuje až 6 metrů, takže si s ním pomůžete v poměrně širokém okruhu. Navíc k němu dostanete spoustu potřebného příslušenství, které vám umožní čištění podlah, oken, čalounění, díky trysce odstraníte bez problémů špínu z radiátorů, sporáku a prakticky z čehokoli, s těžko odstranitelnou špínou si poradí velký kulatý kartáč a v těžce dostupných a malých místech (např. vodovodní baterie, hořáky sporáků, spáry dlaždiček) můžete využít malý kulatý kartáč. Součástí balení parního čištění je i odměrka a trychtýř, které ulehčí naplnění zásobníku vody. Výhodou tohoto modelu je, že všechno příslušenství parního čističe má svoje místo v prakticky umístěném otevíratelném průsvitném dně, a přístroj je tedy dobře skladný a příslušenství hravě dohledatelné.

Nepřehlédněte:
Doma si v matracích pěstujeme alergeny. Spouštějí rýmu a můžou za nepříjemné vyrážky
Ariete XVapori

Rychlý, jednoduchý a levný úklid s parním čističem
Parní čistič pracuje s kombinací teplé páry a tlaku, díky tomu zaschlá špína, mastnota a vodní kámen mají narušenou strukturu a je jednodušší je odstranit. V mnohých případech si poradíte i bez náročného drhnutí. Úklidem s pomocí parního čističe navíc ušetříte za přípravky na čištění, stačí napařit a klasickou kuchyňskou utěrkou setřít. Vodovodní kohoutek bude krásně lesklý. Z vlastní zkušenosti víme, že první úklid pomocí parního čistění je náročnější a se starou, skutečně zažranou špínou možná budete muset parnímu čističi pomoct kartáčkem a v horších případech i chemikálií (např. spáry dlaždiček, vodní kámen ve sprchovacím koutě), ale zaručujeme, že ta dřina stojí za to a každý další pravidelný úklid bude hračka.

Ariete XVapori

Vyzkoušejte sami, že úklid může být mnohem rychlejší a efektivnější. Parní čistič nové generace Ariete X Vapor Deluxe vám spolehlivě pomůže!

Ariete XVapori
comments powered by Disqus