Rychlý přehled parních čističů. Vyberte si ten správný!

Rychlý přehled parních čističů. Vyberte si ten správný!

Pokud i vy preferujete úklid bez použití chemie, pak zbystřete pozornost a ještě než zahájíte "jarní úklid", pokuste se zvolit ten správný přístroj. Nabízíme vám rychlý přehled parních čističů Ariete, které vám ušetří energii, čas a dokonce i nějaké ty "drobné".
"Potřebuji mi pouhý základ ..."
ARIETE PARNÍ MOP 4163/02

Ariete Rýchly prehľad parných čističov

Pokud jste byli dosud zvyklí na klasický úklid ve stylu kbelík + hadřík + chemický prostředek, případně "smetáček", mop a vysavač, určitě se s parním čističem okamžitě skamarádíte. Základní model parního čističe v mnoha domácnostech nahradil všechny výše zmíněné úklidové metody. Důvodů je hned několik:
1. Na většinu povrchů již nepotřebujete vysavač, který je třeba živit odpadkovými pytlemi nebo z něj vysypávat nekonečné množství prachu.
2. Tento parní mop stačí naplnit čistou vodou a uvést ho do provozu. Celý byt je uklizený za pár minut.
3. Horkou párou povrchy nejen vyčistíte, ale taky dezinfikujete. Zahubíte tak více než 97% bakterií, roztočů či virů.
4. Povrch je suchý okamžite- bez čekání!

"Bez vysavače se doma neobejdu ..."
ARIETE PARNÍ MOP A METLA, 2706/02

Nepřehlédněte:
Dokonale čistá domácnost díky parnímu čističi Ariete: Tipy, jak vybrat ten nejlepší
Ariete Rýchly prehľad parných čističov

Pokud vám přece jen v domácnosti chybí něco, co by posbíralo tzv. "hrubou špínu", nemusíte se hned vzdávat myšlenky ekologické dezinfekce domácnosti či kupovat dva přístroje (vysavač i parní čistič) samostatně. V nabídce od Ariete najdete i parní mop / metla, který má obě výše zmíněné funkce. Tento parní čistič má zásobník nejen na vodu, ale i na zachytávání "hrubých nečistot", které zametou zabudované štětinky. V prvním kroku jednoduše zametete "hrubou špínu", následně zařízení přepnete do režimu mopu, nasadíte textilní návlek a povrchy dezinfikujete párou.

"Hledám silný, multifunkční přístroj, který se dostane všude ..."
ARIETE XVAPOR DELUXE 4146

Ariete Rýchly prehľad parných čističov

Pro ty, co úklid berou opravdu vážně, obývají rozsáhlé prostory (např. domy) a potřebují silného společníka, který si poradí i s dlouhodobými usazeninami, vodním kamenem a nečistotami "archaických rozměrů", byl navržen multifunkční parní čistič DELUXE. Vyčistíte s ním kachličky, sporák, ledničku, troubu, vodovodní baterie, mikrovlnku a mnoho jiných povrchů v kuchyni. Rovněž podlahu, radiátory, skříně, vitríny, okna, knihovnu v obývacím pokoji. V dětském pokoji s ním vyčistíte hračky, plyšáky, textilie či čalouněné povrchy. Hravě si poradí i s celou toaletou, kde je potřeba dezinfekce několikanásobně vyšší. V koupelně vám pomůže zbavit se vodního kamene a jiných usazenin kolem vany či vodovodních baterií a pomůže eliminovat zárodky plísní. Stejně hravě si poradí s čištěním a dezinfekcí bazénu, dílny či terasy. Objem bojleru je 1600ml, což vystačí na 60 minut provozu, ale v nabídce jsou i jeho další variace:

ARIETE XVAPOR COMFORT 4145
Tento parní čistič nabízí stejné možnosti čištění a dezinfekce jako ARIETE XVAPOR DELUXE 4146. Rozdíl je však v objemu bojleru, který má v tomto případě 1200 ml a tedy vystačí na cca 45 minut provozu. Změna je také v uložení příslušenství, které musíte skladovat samostatně, mimo základního přístroje (ARIETE XVAPOR DELUXE 4146 disponuje úložným prostorem v rámci vlastní konstrukce).

Nepřehlédněte:
Potenciál parních čističů je v domácnosti obrovský. Co všechno dokážou? (díl 1)
ARIETE XSTEAM nostop 4147
Označení NONSTOP nedostal tento parní čistič jen tak náhodou. Kromě toho, že si poradí se všemi výše zmíněnými povrchy, jeho bojler je upraven tak, že umožňuje průběžné dolévání vody během úklidu, díky čemuž je schopen fungovat nepřetržitě.

"Hledám lehký multifunkční čistič vhodný i do ruky."
ARIETE 10v1 PARNÍ MOP 4164

Ariete Rýchly prehľad parných čističov

Parní mop 10v1 využijete hlavně v bytě. Nádobka na vodu má objem 350 ml, což vystačí na cca 20 minut provozu, ale také umožňuje přístroj "rozebrat" a z klasického mopu vytvořit tzv. ruční čistič. Využít jej můžete na čištění a dezinfekci podlah, oken, koberců, vodního kamene v kuchyni či koupelně, mikrovlnky, trouby, sporáku a ostatních míst v bytě. Je vhodný pro všechny, kteří hledají inovativní, efektivnější a přírodní řešení pro týdenní úklid.

ARIETE Vapor, PARNÍ ČISTIČ S PŘÍSLUŠ. 4133/02

Nepřehlédněte:
Parní čištění: vše, co potřebujete vědět
Ariete Rýchly prehľad parných čističov

O základní "rychlo-čištění" se postará i tzv. "kachna". Malý, ruční parní čistič, se kterým vyčistíte i velmi těžko dostupná místa jako např. digestor, sporák, mikrovlnku, radiátor, různé spáry či kachličky. "Přejít" s ním můžete i čalouněné povrchy jako např. sedačky, hračky či textilie. Jelikož jde vysloveně o ruční parní čistič, jeho výkon je o něco menší než u ostatních parních čističech Ariete. Přesto však stejně efektivně ničí bakterie, viry a jiné mikroorganismy.

Všechny parní čističe od Ariete pracují na bázi horké vodní páry bez potřeby použití jakýchkoliv dalších čisticích prostředků. To ocení hlavně alergici a lidé, kteří preferují zdravé životní prostředí a snaží se hledat řešení jak co nejméně zatěžovat nejen svůj organismus, ale i organismus svých dětí či domácích mazlíčků. Parní čističe umí zahubit cca 97% bakterií, virů a jiných škodlivých mikroorganismů nacházejících se v domácnosti. A to je už tedy něco, že?
comments powered by Disqus