Osobní klimatizace na léto

Osobní klimatizace na léto

Teplé dny se už nezadržitelně blíží a je jen otázku času než v kancelářích vzniknou hádky o tom, jak má být nastavena klimatizace. Ne vždy vyhovíte každému, ale nedávno jsme dostali do rukou zajímavou novinku, která je definována jako osobní klimatizace.
Tato novinka se nám už vlastně povaluje v kanceláři k otestování už dva měsíce. Doposud ale nebyl důvod ji otestovat. To jsme spíš potřebovali topení. Ale teď už bylo pár dní, kdy jsme ji potřebovali použít. Oč vlastně jde?

Když toto zařízení laicky popíšeme, je to takové malé nic, do kterého nalijete jen vodu, zapnete a za chvíli se cítíte dobře :). To zní super, ne? A to je všechno. Zde bychom mohli i skončit, ale zkusíme vám to více přiblížit. 

Homedics MyChill PAC-20

Tato kostka není žádná plnohodnotná klimatizace a nevychladí vám kancelář či byt. Možná ještě tak trochu zchladí menší pokoj. Ale co je přínosem, že zchladí vaše bezprostřední okolí až o 6,6°C. To je výhodou, pokud máte kolegy citlivé na manipulaci s klimatizací a vám je neustále teplo. V nabídce jsou dva modely a liší se jen výkonem, vlastně dosahem chladící zóny. Slabší model vychladí okolí v průměru 1,2m a výkonnější model 1,8m.

Nepřehlédněte:
6 neoddiskutovatelných výhod parního čištění. Znáte je všechny?
Výhodou je i to, že nic speciálního k provozu nepotřebuje, stačí jen jednou za čas dolít vodu. Princíp fungování je velmi jednoduchý a navíc máte pocit, jako byste se nacházeli v blízkosti vodopádů, což je osvěžující hlavně v horkých dnech. Bude se vám i lépe dýchat, protože dosahuje maximální efektivity pokud vlhkost vzduchu v okolí nepřesahuje maximální 60%. Kromě zchlazení vašeho prostoru vám ho také zvlhčí. 

Využití tohoto malého šikovného zařízení je široké. V kanceláři, doma, v ložnici, či kdekoliv jinde. Nemusí se jednat bezpodmínečně o uzavřený prostor. My jsme si našli ještě jedno použití. Občas položíme Homedics MyChill v blízkosti počítače, když se nám velmi přehřívá při náročném finálním zpracování videa.  

Když to shrneme, jedná se o jednoduchý přístroj, nevyžadující žádnou údržbu a svou úlohu plní na jedničku. To přesně máme rádi. Nic přetechnizovaného s milionem funkcí a možnostmi nastavení a přesto vykonává své poslání plnohodnotně. 

Homedics MyChill PAC-20
comments powered by Disqus