Novinka ve světě filtrace: Jak fungují bateriové filtry a co všechno umí?

Novinka ve světě filtrace: Jak fungují bateriové filtry a co všechno umí?

O tom, jak filtrace přispívá k lepší chuti a vůni vody jste už asi slyšeli. Dlouho jsme v téhle souvislosti na našem magazínu zmiňovali filtrační konvice a lahve Laica. Novinka ve světě filtrace jde ale ještě dál. Laica totiž nedávno představila unikátní produkt, kterým je bateriový filtr VENEZIA + HYDROSMART, který se instaluje přímo na baterii a nabízí celou řadu výhod a předností.
Co nové bateriové filtry zvládnou?
Podobně, jako jejich bi-flux předchůdci umí z vody účinně a spolehlivě odstranit chlór, chlorová organická rozpouštědla, herbicidy, pesticidy, stopy písku, rzi a dalších suspendovaných částic z kohoutkové vody (například taky rezidua léků nebo antikoncepce).

Laica

Filtr na vodu Laica RK50A01 se instaluje přímo na baterii a nabízí tři režimy, které můžete jednoduše přepínat. První režim zajišťuje klasickou filtrovanou vodu, která je určená k přímé konzumaci, ale třeba taky k použití do kávovarů, žehliček nebo varných konvic, kterým prodlužuje životnost.

Druhým režimem je voda bez filtrace v podobě sprchy, která se hodí třeba ke klasickému umývání nádobí, kde není filtrace vody zapotřebí. Posledním režimem je nefiltrovaná voda v podobě plynulého proudu. Tu můžete použít třeba k zalévání květin.

Nepřehlédněte:
(Budoucí) maminky pozor! Nepodceňujte pitný režim.
Chytrá aplikace a dlouhá životnost
Mezi další výhody bateriového filtru patří taky dlouhá životnost (900 litrů = asi 3 měsíce přefiltrované vody), stejně jako možnost propojit filtr (a další zařízení Laica) s chytrou mobilní aplikací LAICA Home Wellness, která vám připomene, že je potřeba filtr vyměnit. Indikaci výměny je ale možno nastavit taky ručně.

Součástí samotného balení je jak filtrační zařízení VENEZIA, tak HYDROSMART filtr v bílé barvě a pět adaptérů sloužících k jednoduché a bezproblémové montáži, kterou zvládnete i bez předchozích zkušeností. Přivítejte s námi inovativní zařízení, které se postará o chutnou, a čistou vodu v domácnosti.

comments powered by Disqus