Uvedení Apple Carplay od Kenwood: Vašeho dokonalého společníka

Uvedení Apple Carplay od Kenwood: Vašeho dokonalého společníka

Na našich mobilních zařízeních jsme závislejší více než kdy dřív. Používáme je pro komunikaci a řízení mnoha aspektů našeho běžného života, k organizaci rutinních činností, k vyjádření naší creativity i pro zábavu. Stali se z nich zásadní společníci v našich uspěchaných životech, tak proč by tomu mělo být jinak, když nasedneme do našich aut?

Je zde jen jeden dobrý důvod – držet mobil při řízení vozidla je nelegální. Ale co kdyby vase mobilní zařízení mohlo fungovat v autě, aniž byste se jich museli dotýkat nebo se na ně dokonce dívat - oči by se tak  nemusely hnout z vozovky a ruce z volantu?

Kenwood Apple CarPlay

Vítejte ve světě Apple CarPlay od Kenwood, dokonalého společníka bez ohledu na to, kam vás vaše cesta zavede.

Kenwood Apple CarPlay

Kenwood Apple CarPlay

Apple CarPlay od Kenwood umožňuje interakci s vašim Apple zařízením přes Kenwood hlavní jednotku pomocí jenoduchého plug and play spojení s telefonem.  Systém jednoduchý na použití se rychle seznámí s telefonem a používá ikony i menu stejně jako váš mobilní telefon. Zvedá hovory, kontroluje hlasovou schránku a posílá zprávy pomocí hlasových příkazů Siri do hlavní jednotky Kenwood. Apple CarPlay od Kenwood zajistí, že budete za volantem v bezpečí a zároveň si užijete spojení a bezprostřednost, po které toužíte.  

Nepřehlédněte:
Společnost Kenwood představuje: Apple CarPlay
Kenwood Apple CarPlay

Kenwood Apple CarPlay

To je ale pouze začátek. Apple CarPlay od Kenwood také umožňuje využití dalších uceleně integrovaných funkcí mobilních zařízení pomocí hlavní jednotky.  Navigujte pomocíApple Maps, poslouchejte své oblíbené iTunes playlisty nebo podcasty, nebo dokonce procházejte novinky se Spotify. Vše pomocí hlasu nebo jednoduchých dotyků na obrazovce. Jakmile jste jednou propojeni s Kenwood hlavní jednotkou pomocí Apple kabelu, nepotřebujete se svého mobilu v autě vůbec dotknout.
comments powered by Disqus