TomTom navigace pro motocykly: Nové modely, nové vychytávky, mapy, trasy a sdílení jízdy s přáteli

TomTom navigace pro motocykly: Nové modely, nové vychytávky, mapy, trasy a sdílení jízdy s přáteli

Toulat se po krásách celého světa je nádherné v autě, ale ještě krásnější na motorce. Aby se ale výprava nezměnila v nekonečné bloudění neznámými místy, i pro milovníky jízdy na motorce byly vyvinuty navigace, které se neustále zdokonalují.
V čem se liší od navigací do aut
     Navigace určené pro motocykly jsou samozřejmě speciálně uzpůsobené jinému systému užívání. Mívají voděodolnou obrazovku, lze je ovládat v rukavicích, disponují specifickým modulem nabíjení a mnoha dalšími vychytávkami, které se odvíjejí od jednotlivých modelů.
TomTom navigace jsou obecně mezi všemi motoristy hodně oblíbené díky své spolehlivosti a vynikajícím mapám. TomTom je předním světovým poskytovatelem navigačních produktů zcela právem.

3 modely navigace, které změní vaše cestování
     TomTom v současné době nabízí 2 modely navigace a třetí se chystá brzy uvést. Pojďme se na ně podívat.

TomTom Rider

TomTom Rider 40

     Tento model disponuje mapami 19 zemí Evropy a jejich aktualizace je zdarma po celou dobu životnosti navigace. Zároveň její vlastnictví nabízí doživotní přístup k aplikaci TomTom Traffic. TomTom Rider 40 je základním modelem a splní přání méně náročnému motocyklistovi.
Mezi funkce, pro které je navigace oblíbená, patří možnost vyhledání klikatých silnic, aby se jezdec nenudil na dlouhých rovinách, také je možné zvolit si více či méně kopcovitou trasu nebo kompletně si naplánovat okružní trasu tak, abyste nemuseli za celou cestu ani jednou zapřemýšlet, zda už jste se neměli začít vracet k výchozímu bodu. Navigace to udělá s radostí za vás. Vše vám ukáže na 4,3´ displeji.  Baterie v navigaci vydrží až 6 hodin bez nabíjení, pro nabíjení má speciální modul včetně upevňovací sady, která se hodí skoro pro všechny motocykly. Nechybí interní paměť a slot na microSD karty.

Nepřehlédněte:
Mezinárodní 6 denní
TomTom Rider 400
     Náročnějším jezdcům vychází TomTom vstříc navigací TomTom Rider 400. Její majitel má po celou dobu životnosti navigace k dispozici mapy 45 zemí Evropy, na rozdíl od modelu TomTom Rider 400, kde jsou mapy pouze regionální. Dále majitel získá doživotní přístup ke službě TomTom Traffic a také ke službě Rychlostní radary. Stejně jako předchozí model, i tento nabízí možnost vyhledávání a vytváření okružních tras i vybírání terénu a náročnosti cesty.  Baterie vydrží bez nabíjení 6 hodin, nabíjení je možné díky speciálnímu modelu a upevňovací sadě RAM, která se hodí skoro pro všechny motocykly. Navigace má slot na microSD karty a interní paměť. Veškeré informace se zobrazují na přehledném displeji o velikosti 4,3´.  

TomTom Rider

TomTom Rider 400 Premium Pack
     Nejvybavenějším zařízením z řady pro motocykly je TomTom 400 Premium Pack – navigace s praktickým příslušenstvím. Disponuje všemi funkcemi jako předchozí dva modely, je stejná jako model TomTom Rider 400, navíc k ní ale dostanete řadu příslušenství, například držák na připevnění do auta nebo ochranné pouzdro. Také má uzamykatelné řešení, které má zamezit krádeži přístroje.

Výhody navigace TomTom pro motorkáře
Stále ještě váháte nad tím, zda si navigaci TomTom na své vyjížďky pořídit? Tyto výhody si snad nechcete nechat ujít:
- volba náročnosti sjezdů a výjezdů
- volba náročnosti náklonů a zatáček
- sdílení informací o cestě před a po jízdě s přáteli
- získání dobrého přehledu o zatáčkách, které vás čekají
- plánování trasy na počítači
- hlasové pokyny přes Bluetooth

     TomTom patří ke světové jedničce mezi výrobci navigačních systémů. Už to je důvod, proč takové navigaci svěřit výlet na motorce a pořádně si ho užít bez bloudění a hledání cesty k domovu. Užijte si dokonalou jízdu s perfektními mapami v navigaci plné fantastických funkcí a podělte se o vše se svými blízkými!
comments powered by Disqus