TomTom MyDrive už i pro iOS

TomTom MyDrive už i pro iOS

Tato služba přináší pohodlí pro plánování tras pro Váš navigační systém. Naplánujte si trasy nebo body zájmu v pohodlí domova nebo pomocí mobilního telefonu a automaticky se Vám to přenese do navigačního systému. Úplně zautomatizované je to pro zařízení TomTom GO5100, jelikož má zaintegrovanou SIM kartu.
Pro ostatní modely, musíte navigační systém buď připojit k PC a zesynchronizovat a nebo spárovat s vaším mobilním telefonem přes bluetooth a nasdílet mobilní data.

TomTom MyDrive iOS

Jak funguje tato služba?

Přesně na principu cloudových služeb. Přihlásíte se do služby svým jménem a heslem (pokud nemáte vytvořené)  a informace se ukládají na server TomTom-u, odkud jsou synchronizované na vaše služby. Ať už do navigačního zařízení, do aplikace v iOS nebo Android, nebo přes webovou stránku http://mydrive.tomtom.com/. Je jedno kde uděláte úpravy, změny se projeví všude.

Kompatibilita
Aplikace pro mobilní telefony s OS Android už byla vydaná dříve, ale před nedávnem Apple schválil i aplikaci pro iOS. Co se týká navigačních systémů, jsou to zařízení: GO 40/50/60/400/500/510/600/610/5000/5100/6000/6100.

Nepřehlédněte:
Jak jsme využili navigaci TomTom na Balkáně
TomTom MyDrive iOS

Další služby
Kromě výše uvedené vlastnosti poskytuje služba TomTom MyDrive i aktuálně dopravní informace v reálném čase, skontrolovat dopravní situaci, či zaktualizovat stacionární radary. A když nemáte navigační systém, tak se na pokrytí a tyto informace můžete podívat na maps.tomtom.com.
comments powered by Disqus