Představujeme Kenwood DNX8170DABS

Představujeme Kenwood DNX8170DABS

Nejnovější model multimediální jednotky DNX8170DABS je jedním z nových druhů navigačních A/V přijímačů, které jsou navržené tak, aby poskytovaly ideální zážitek v autě prostřednictvím technologie Smart Driving. Inteligentní připojení, jako je Apple CarPlay a Android Auto, vám umožňují bezpečně a legálně využívat váš telefon.
Vyberte si hudbu přes Spotify, podívejte se na film se zabudovanou DVD mechanikou nebo si nabijte rychle telefon díky 1.5A USB.

DNX8170DABS je všestranný přijímač s plnohodnotnými funkcemi. Naráž mohou být spárovány dva telefony, což je užitečné, pokud sdílíte auto s někým jiným. Telefony jsou spárované okamžitě při nástupu do auta. 

Kenwood Apple CarPlay

Model DNX8170DABS je dodávaný s vestavěnou podporou Apple CarPlay, inteligentním a bezpečným rozhraním pro ovládání vašeho iPhone za jízdy. S Kenwood se dostanete na další úroveň. Jednoduše zadávejte příkazy Siri, získejte trasu z aplikace Apple Maps, telefonujte, vyslechněte si vaše emaily nebo posílejte a přijímejte SMSky. Ani užívatelé mobilních telefonů s OS Android nezůstavají ochuzeni.

Nepřehlédněte:
Alternatívny navigačný software pre Kenwood jednotky
Kromě toho je DNX8170DABS kompatibilní se širokou škálou multimediálních souborů a vylepšenou kontrolou kvality zvuku díky zabudovanému 13-pásmovému grafickému ekvalizéru, digitálnímu zvukovému procesoru a digitálnímu nastavení času.
comments powered by Disqus