Nové modely navigací řady TomTom GO s Wi-Fi a SIM kartou

Nové modely navigací řady TomTom GO s Wi-Fi a SIM kartou

Jak by to vypadalo, kdyby si takový výrobce prioritně navigačních zařízení, jakým je TomTom, nepřinesl na výstavu IFA 2016 něco i z tohoto portfolia. V Berlíně tak představil nové modely navigací řady TomTom GO.
Nové modely automobilových navigací řady TomTom GO přináší několik podstatných vylepšení. V první řadě je to implementace Wi-Fi modulu, díky němuž si budete moci kdykoliv a velmi rychle aktualizovat mapy, TomTom Traffic nebo databázi radarů. Samozřejmostí je doživotní aktualizace (Lifetime).

TomTom GO

Po připojení ke smartphonu vám dokáží po dobu jízdy přečíst SMS zprávy a pochopitelně poslouží i jako hands-free. Taktéž jsou kompatibilní s osobními asistenty, jako je Apple Siri, Google Now nebo Microsoft Cortana. 

TomTom GO

Nejnovější modely TomTom GO jsou též schopně se "naučit" řidičovy návyky. To znamená, že vám například pomohou určit předpokládaný cíl. Bude se vám to hodit při pravidelném ježdění do práce nebo při jiných pravidelných cestách. Ne proto, že byste cestu neznali, ale aby vás navigace mohla upozornit na dopravní situaci nebo radary apod.

Nepřehlédněte:
Špičková navigácia: TomTom GO1000
TomTom GO

Nové navigace TomTom GO zahrnují čtyři modely, z nichž dva  jsou s 5 palcovým dotykovým displayem a dva mají 6 palcový display. Modely vyššího stupně s označením TomTom GO 5200 a 6200 mají zabudované SIM karty pro tzv. „živé“ aktualizace, nižší modely GO 520 a 620 vyžadují na aktualizaci dopravní situace připojení k smartphonu.

TomTom GO
comments powered by Disqus