Kenwood slaví 10. výročí spolupráce s Garmin

Kenwood slaví 10. výročí spolupráce s Garmin

Kenwood v lednu s hrdostí oznámil, že je to již 10 let, co v oblasti navigačních systémů do aut spolupracuje s Garmin, významnou americkou společností v tomto oboru. Toto partnerství začalo v roce 2006, když Kenwood společně s Garmin vyvinuli navigační systém do auta na základě nového konceptu, který integroval Kenwoodovský AV systém (TV/DVD/CD receiver) a Garminský Hideaway Navigation System.
V roce 2007, přidal Kenwood do řady produktů SSD-typ AV navigačního systému s Garmin navigačním systémem vloženým do GPS receiveru. Výsledkem spolupráce Kenwood multimediální technologie, operability a vysoké reliability produktů s Garmin vyspělou GPS technologií a know-how v oblasti kolekce mapových dat je synergický efekt neboli efekt společného působení, součinnosti. Tento společně vytvořený navigační systém od Kenwood a Garmin si udržuje přízeň více než 50% trhu v Severní Americe, ale má také fanoušky po celém světě.

Model roku 2016 DNX525DAB od Kenwood v tradici spojování s Garmin navigační technologií pokračuje. Volkswagen UK přijal DNX525DAB za svou. K této navigaci mimo běžných funkcí patří například i funkce vyhledávání dle 7 číselného poštovního kódu a zabudovaný DAB tuner.

Kenwood DNX525DAB
comments powered by Disqus