Kenwood KDC-BT500U představuje AVRCP 1.5 pro bezdrátové vyhledávání hudby

Kenwood KDC-BT500U představuje AVRCP 1.5 pro bezdrátové vyhledávání hudby

Toto autorádio je jen jedním z nové řady jednotiek pro rok 2016 a disponuje nejmodernějšími technologiemi a širokou řadou nových funkcí.
Hlavním rysem KDC-BT500U je zahrnutí pokročilých funkcí Bluetooth. Teď je možné současně spárovat dva telefony přes Bluetooth a každý telefon je potom možné použít jako zařízení hands-free. To je užiteočné hlavně pro uživatele, kteří mají pracovní i soukromý telefon nebo pro ty, kdo mají spolucestující a chtějí též využít spárování s hlavní jednotkou. Tuto funkci můžete využít s Android nebo Apple mobilními zařízeními a zajišťuje bezpečný a příjemný zážitek handsfree při jízdě.

Kenwood KDC-BT500U

Navíc spárované telefony můžete využít pro audio streamování a díky protokoulu AVRCP 1.5 umožňuje z rádia vyhledávání hudby uložené v telefonu. Pokud se rozhodnete připojit vaše zařízení přes USB, to Vám poskytne nabíjení díky silnému dodávanému proudu až 1.5 Ampéra. Autorádio má zabudovanou podporu "Android Open Accessory" pro audio streaming z USB a umožňuje i plnou podporu přehrávání z USB pro Apple zařízení (iPod, iPhone, iPad,...).

Abyste dostali co nejvíc z autorádia KDC-BT500U, tak můžete využit i 13 pásmový ekvalizér podporující přehrávání FLAC souborů (48kHz / 16bit). Chci se dozvědět víc o specifikaci autorádia KDC-BT500U.
comments powered by Disqus