JBL Trip

JBL Trip

Je společenským standardem, že na vyzvánění mobilu reagujeme promptně. Problémem však je, když řídíme, nebo vykonáváme jinou, komplikovanou činnost a potřebujeme se na ni maximálně soustředit, abysme neohrozili sebe i ostatní.
Tehdy se o slovo hlásí šikovný elektronický asistenti, jako například nejmodernější produkt od JBL. JBL Trip ulehčí komunikaci v automobilu, protože díky technologii potlačení šumu bude hlas volajícího skutečně dobře slyšet i v džungli velkoměsta, ať se za vašimi okny odehrává cokoliv. A stejně dobře vás bude slyšet i druhá strana.

Zásadní předností tohoto headsetu je jednoduchá instalace a manipulace. Připevnit ho sponou s magnetem za sluneční clonu netrvá déle než pár sekund, poprvé ho zesynchronizujte s mobilem a jste připraveni vyrazit. Na cestě do cílové destinace můžete využít průběžné navigační a ADAS hlášení ze smartphonu, zatímco posloucháte oblíbené album z hlavního zvukového systému auta. Cesta uplyne rychle. Při vystupování JBL Trip můžete uvolnit jediným pohybem a vzít si ho s sebou, aby vám zpříjemnil chvíle strávené v cílové destinaci, ať už je to kancelář, nebo louka s krásnou scenérií, protože kromě headsetu dokáže přehrávat až 8 hodin vaší oblíbené hudby do hlasitosti 80 dB. Na cestu zpět ho rychle připevníte a ze zabávače se v okamžiku stane dobrý pomocník.

JBL Trip
comments powered by Disqus