Co všechno umí TomTom navigace? Online informace, 3D mapy, upozornění na radary a jiné

Co všechno umí TomTom navigace? Online informace, 3D mapy, upozornění na radary a jiné

Ještě před několika lety jsme bloudili po neznámých silnicích za ustavičného nervózního držení mapy spolujezdcem. Dnes už si neumíme představit dlouhé jízdy bez navigace. A málokdo si umí představit cestování bez navigace, která poskytuje služby, jež můžeme stále ještě klasifikovat jako nadstandardní. Například navigace TomTom. Čím jsou tak výjimečné a co nabízejí? Dozvíte se za moment.
S online informacemi budete v obraze
Navigace TomTom vám nabídne i online informace, takže jste v reálném čase informováni o tom, co se kde děje – kde je uzavírka nebo kolona, kde se stala nehoda a jak dlouho vás tato nepříjemnost může zdržet. K tomu vám nabídne i alternativní cestu – tu rychlejší.

Díky upozorněním na radary nemusíte platit pokuty
Pokuty nikdo neplatí rád a radary se dají velmi snadno přehlédnout. Spíš než do pokut se vyplatí investovat do kvalitní navigace, která vás na radary s předstihem upozorní. Budete tak vědět, kde musíte hlídat nohu na plynu tachometr a kde nemusíte být tolik ve stresu, pokud vaše noha na pedálu nějakým nedopatřením na chvíli ztěžkne.

TomTom GO500

Dokonalé navádění jízdními pruhy – jeďte, kam potřebujete

Stejně báječnou vychytávkou, jako jsou samotné 3D mapy, je i navádění jízdními pruhy, které řidiči ocení nejen ve větších nebo neznámých městech, ale i na dálnicích, kde není času na rozmýšlení nazbyt a v případě přejetí exitu či napojení na jinou dálnici přichází nepříjemná (a mnohdy velmi dlouhá) chvíle nápravy vašeho omylu, která vás může stát čas i několik litrů benzínu. S naváděním jízdními pruhy vás to ale sotva potká – to je v TomTom navigacích totiž dokonalé.

Nepřehlédněte:
Jak jsme využili navigaci TomTom na Balkáně
Neztrácejte čas a využijte rychlého hledání a hlasového ovládání
Díky funkci Rychlé hledání už nebudete ztrácet čas zdlouhavým zadáváním míst do navigace. Jakmile začnete psát, navigace vám bude napovídat a vy tak po zadání několika písmen budete moci rychleji zvolit cíl.

TomTom Traffic Jam

Kolikrát už se vám stalo, že jste za jízdy manipulovali s navigací, ač byste neměli, a přehlédli jste výmol na silnici nebo cokoli jiného, co mohlo mít fatální následky? Díky možnosti Hlasového ovládání bude vaše jízda bezpečnější. Hlasem můžete naplánovat i celou trasu a po celou dobu jízdy nemusíte na navigaci ani sáhnout. Stačí si jen prostudovat správné pokyny, které umí navigace vyhodnotit.

3D mapy – s nimi nic důležitého nepřejedete
Projíždíte městem, kde není nouze o památky a zajímavosti? S 3D mapami je neminete, budete o nich dopředu vědět, protože vám je navigace zobrazí.

Pokud hledáte bezvadného parťáka na cesty, s navigací TomTom se jistě nespletete. S pomocí takových funkcí, jako je rychlé hledání, hlasové ovládání, 3D mapy, navádění jízdními pruhy a další, dojedete do cíle snadno, rychle a bezpečně, bez nutnosti spouštět na delší dobu oči z vozovky a beze strachu, že přijedete do cíle s velkým zpožděním. Tak si vyberte svůj model!
comments powered by Disqus