Žhavá novinka míří do kin a do Vašich uší

Žhavá novinka míří do kin a do Vašich uší

V souvislosti s „The EMOJI Movie“, který dorazí do kin v létě roku 2017, jsme pro Vás připravili veselou a hravou nabídku reproduktorů a sluchátek s motivem smajlíků. Na své si přijdou nejen děti a teenageři, ale i dospělí. My jsme pro Vás reproduktory a sluchátka otestovali a máte se na co těšit!
Bluetooth reproduktory nabídneme ve čtyřech různých motivech: TROUBLE, HEART, KISS a LOL. Senzací bude světelná LED show, kdy pomocí tlačítka na zadní straně reproduktoru můžete ovládat světelné prvky na smajlíkovi. Mimo jiné můžete pomocí tlačítek na reproduktoru ovládat svoji hudbu a hovory. Párování s mobilním telefonem je jednoduché, přes Bluetooth. Výdrž hraní na jedno nabití je 5 hodin a nabíjí se pomocí microUSB kabelu. Na zadní straně je úprava pro přidělání poutka. Můžete tak repro třeba pověsit dětem na krk. Druhou vychytávkou je stojánek.

Jamoji

V nabídce sluchátek si můžete vybrat jak „pecky“ se silikonovými ušníky, tak sluchátka přes hlavu. Budou dostupná ve třech motivech: JUST KIDDING, TOO COOL a LOVESTRUCK. Úžasné na nich je ovládání pomocí jednoho tlačítka, kdy jediným tlačítkem na kabelu přijmete, ukončíte i odmítnete hovor. Můžete s nimi tedy nejen poslouchat hudbu, ale i telefonovat.

Jamoji

Všimněte si také zajímavého balení, které upoutá na první pohled.

Nepřehlédněte:
JBL Pulse 2 – čistý zvuk s efektní světelnou show
Jamoji Bluetooth reproduktory od značky JAM (jak už slovní hříčka v názvu Jamoji trochu prozradila) budou stát 590 Kč, mikrosluchátka můžete mít za 399 Kč a hlavová sluchátka Vás vyjdou na 590 Kč. První kusy budou dostupné již v červnu.

Jamoji

The Emoji movie (Emoji ve filmu) dorazí na česká a slovenská filmová plátna 10. srpna 2017. Děj filmu se odehrává v aplikaci na textové zprávy v mobilních telefonech a je plný nejrůznějších smajlíků a dalších emotikon.

comments powered by Disqus