Zdají se vám sluchátka AirPods drahé JBL přineslo model za poloviční cenu

Zdají se vám sluchátka AirPods drahé JBL přineslo model za poloviční cenu

O tom, že Apple představením svých sluchátek AirPods trefil do černého, ​​dnes nepochybuje nikdo. Úspěšné produkty mají svých napodobitelů a dnes se k nim přidala firma JBL. Ve snaze zaujmout přišla s prudce akční cenou, která se zastavila na 100 dolarech.

Sluchátka mají jednoduchý design, který (alespoň na fotkách) nepůsobí až tak levně. Na rozdíl od originálu jsou na výběr kromě bílé barvy i v dalších pastelových odstínech.

JBL Tune220TWS

JBL TUNE 220TWS nabízejí výdrž 3 hodiny, v kombinaci s pouzdrem nabídnou posluchačem 16 hodin hudby, což je o něco méně než nabízí Apple. Levná cena se odráží na absenci některých funkcí, které JBL nabízí v jiných modelech, například vestavěný hlasový asistent nebo funkce AmbientAware. Sluchátka se začnou prodávat na jaře.

Kromě TUNE 220TWS představilo JBL model LIVE 300TWS, který je nástupcem LIVE 220TWS. Sluchátka nabízejí voděodolnost (IPX5) a jsou tak vhodnější i pro sportovce. Mají zabudované hlasové asistenty Amazon Alexa a Google.

Nepřehlédněte:
JBL Tune 220TWS - true wireless sluchátka za stovku
Režim TalkThru ztiší přehrávání audio ve sluchátkách a zesílí vnější zvuky, což usnadní uživatelům komunikaci s okolím, aniž je museli vytahovat z uší. AmbientAware umožňuje slyšet zvuk z okolí a zajistí tak vyšší bezpečnost posluchače, což je šikovná funkce zejména ve městě například pro cyklisty.

JBL Live 300TWS

JBL LIVE 300TWS vydrží 4 hodiny na jedno nabití, pouzdro jim dodá dalších 14 hodin. Cena sluchátek je určena na 150 dolarů. Prodávat se začnou už na jaře tohoto roku.

Oficiální cena v dolarech je uváděna bez daně, protože její výše není stejná v každém americkém státě.
comments powered by Disqus