Zavěsit na batoh a vyrazit…

Zavěsit na batoh a vyrazit…

Na každé kratší či delší cestě máme mnozí rádi jednu společnou věc - pohodovou hudbu. Objevili jsme repráček, který si zavěsíte na libovolný batoh a můžete vyrazit. Je bezdrátový, odolný a když zaprší nebo ho polejete, vůbec to nevadí.
JBL Clip 2 je lehký, dostatečně výkonný, ale hlavně přenosný repráček s výkonem 3 W. Na papíře trochu malý, v praxi bohatě postačující výkon. Pokud by vám přeci jen nestačil, můžete 2 identické produkty spojit do "série" a vytvořit tak menší párty. Clip 2 se prodává v šesti výraznějších barvách. Perfektní je skoba na vrchu, díky níž se repráček dobře přenáší a uchytíte ho tak o cokoliv.

JBL Clip 2

K mobilu (nebo jinému zdroji hudby) ho připojíte buď klasickým způsobem přes integrovaný 3.5 mm jack nebo moderněji - bezdrátově přes Bluetooth. Na úvod jsme měli trochu problém s párováním, ale podle návodu to má být extrémně jednoduché ... Pomohl restart telefonu a hned všechno šlo jak mělo. JBL Clip 2 má integrovaný mikrofon, takže pokud vám i při přehrávání hudby bude někdo volat, nemusíte sahat po telefonu, díky tlačítkům na bočních hranách vyřídíte hovor přímo z repráku.

JBL Clip 2

Nabíjí se přes dnes nejběžnější micro USB konektor, takže žádný další adaptér na cestách, stčí pužít ten od mobilu. Výrobce udává výdrž 8 hodin na jedno nabití, my jsme s přerušováním při výkonu na úrovni cca 50% dosáhli pěkných 7 hodin. Co se mi osobně ale libilo nejvíc je odolné zpracování s pogumovaným povrchem a odolnost IPX7 - tzn. že repráček zavěsíte na batoh, opasek, kufr .... jednoduše cokoliv a kdekoliv si pustíte hudbu, kterou máte nejraději. Nemusíte se obávat, zda do něčeho narazíte, nebo na něj naprší nebo ho omylem polejete. Parádí parťák na dovolenou k moři či k bazénu. Dokonce ho můžete i celý ponořit do vody (na chvíli). 

Nepřehlédněte:
JBL Flip 4 přináší vodotěsnou a robustní konstrukci do série přenosných reproduktorů
JBL Clip 2

Cena je stanovená vcelku rozumně (49 eur) – je jasné, že najdete i levnější Bluetooth repráčky kompaktních rozměrů. Ale kombinace odolného zpracování, odolnosti IPX7, dobré výdrže a velmi příemného hodebního výstupu z něho dělají pro nás favorita. Provázel nás na cestě po Azorách a bereme ho i na další trip ... jen ještě nevíme, kam to bude.
comments powered by Disqus