Zajímavý repráček Jam Audio Hang Up

Zajímavý repráček Jam Audio Hang Up

Sice to není JBL, ale zaujal nás reproduktor od firmy Jam Audio. Ten se do našeho hledáčku dostal právě kvůli některým vychytávkám, které nám u přenosných reproduktorů chybí. Pojďme se na tento malý kousek podívat.
Nastavená cena
Co nás ihned zaujalo, je nastavená cena na úroveň 625 Kč (24.99 €). Za tuto cenu příp. nižší se prodává jen pár reproduktorů. S čím dokáže Jam Audio Hang Up zaujmout a nabídnout vám mnohem víc?

Jam Audio Hang Up

Vlastnosti Jam Audio Hang Up

V první řadě, jak jsme zvyklí u v nastaveném trendu, tento kousek je plně voděodolný. Ale rozšiřuje svou certifikaci na IP67, to znamená, že kromě voděodolnosti (30 minut v 1m hluboké vodě), tak je i úplně odolný vůči prachu. Tato odolnost platí v případě, že je na místě jediná zálepka, která chrání konektory microUSB a Aux In. Asi není třeba vysvětlovat, k čemu tyto konektory slouží.

Zbytek je standard. Bluetooth konektivita s dosahem 30m a 8 hodinovou výdrží přehrávání. Integrovaný mikrofon umožňuje i handsfree telefonování. 3W RMS výkonu vám ozvučí mini pokoj a poskytnou podstatně lepší vzuk než reproduktory intergrované v notebooku či v monitoru. Na těle reproduktoru najdeme tři ovládací tlačítka, kde kvůli tomu třetímu nejdůležitějšímu jsme museli otevřít i manuál. Tápali jsme, jak zapnout reproduktor. To tlačítko je vlastně nenápadný výstupek mezi velkým X a O. Tlačítka jsou multifunkční. Záleží, jak dlouho je budete držet a podle toho se chovají. Takto se třemi tlačítky můžete ovládat hlasitost, playlist a zvedat či pokládat přicházající hovor či poslat do hlasové schránky. 

Nepřehlédněte:
Párty kdekoliv na cestách? To chce pořádně odolný reprák
Jam Audio Hang Up

Vychytávky
Teď pojďme na to nejdůležitější, kvůli čemu nás tento kousek zaujal. Praktické poutko na zavěšení většinou chybí, ale je tu integrované napříč celou řadou přenosných reproduktorů (k dalšímu, většímu reproduktoru se dostaneme v dalším představení) a tvoří tak rozpoznávací prvek. 

Druhou praktickou vychytávkou je integrovaný nabíjecí USB kabel na těle reproduktoru. Takto máte po ruce vždy microUSB kabel, který můžete využít i na nabíjení dalších zařízení jako např. telefon. Není úplně napevno zabudovaný, což je jeho výhodou.

A poslední, nejdůležitejší, vychytávka se schovává na spodní části Jam Audio Hang Up. Když odokryjete krycí plochu zpřístupní se vám lepící podložka. Tak ti můžete "přilepit" reproduktor na jakýkoliv povrch. Nebojte se, nenechává na povrchu žádné stopy. Pokud vám náhodou začne tuto funkci ztrátet, stačí ji očistit od nečistot mokrým hadříkem. Nefunguje to sice vždy na 100%, záleží na povrchu, na kterém je reproduktor "přilepený". V budoucnosti bychom možná přijali magnet.

Jam Audio Hang Up

Dejte šanci JAM Audio
Za stejnou cenu dostanete stejnou kvalitu (případně lepší), jako u konkurenčních reproduktorů. Jam Audio vám navíc přinese pár vlastností navíc, které byste těžko našli někde jinde. Cena 625 Kč (24.99 €) je více než dobrá. Pokud byste zatoužili po větší verzi s větším výkonem (5W) a výdrží 12 hodin, tak je tu o 250 Kč (10€) dražší verze v podobě Jam Audio Hang Tight, ale už bez té lepící plochy.

Nepřehlédněte:
Recenze Harman/Kardon Onyx Studio 3 – poslech ve stylovém provedení
Jam Audio Hang Up
comments powered by Disqus