Za málo peněz hodně muziky

Za málo peněz hodně muziky

Patříte k fanouškům Hi-Fi, kteří mají rádi kvalitní techniku, přitom však uvážlivě nakladají s penězi
a nejsou ochotní platit „příplatek za logo“, který je u některých značek součástí marketingové
strategie? Reproduktory JBL Arena jsou potom pro vás jako stvořené. Spoločnost JBL, člen skupiny Harman
International Industries, přitom patří k zavedeným a uznávaným výrobcům špičkové audiotechniky.
Série JBL Arena zahrnuje kompletní sortiment high-endových reproduktorů, ze kterých můžete vytvořit sestavu pro vícekanálový systém domácího kina, stejně jako kvalitní domácí stereo. Zahrnuje dva modely policových (Arena 120 a 130) a sloupových reproduktorů (Arena 170 a 180), doplněné o centrální reproduktor Arena 125C a subwoofer Arena SUB 100P.

Reproduktory se dodávají samostatně, nebo jako sestava pro domácí kino. A právě sestava JBL Arena Cinema 5.1 získala prestižní ocenění EISA za najhodnotnější systém reproduktorů pro domácí kino „EUROPEAN BEST VALUE HT SPEAKER SYSTEM 2015-2016“.

JBL Arena

V bílém nebo v černém provedení tak můžete získat set reproduktorů JBL Arena 180, 120, 125C a 100P, který splní nejvyšší kritériá pro kvalitu zvuku a přitom je dostupný za rozumnou cenu jen 999 EUR s DPH.
V sestavě dominuje pár sloupových reproduktorů Arena 180. Dva středobasové woofery s polycelulózovou membránou s půměrem 178 mm a zadním bassreflexem a 25 mm kopulovitý tweeter s přehledem zvládají frekvenční odezvu 39 Hz až 40 kHz, která při napojení na zesilovač s výkonem 20-225W sama o sobě dokáže zabezpečit dokonalý zvukový zážitek. V technologických vychytávkách nechybí technologie HDI (High Definition Imaging) vlnovodu, čerpající inspiraci z legendárního monitoru JBL M2 Master Reference. I proto jsou reprosoustavy JBL Arena 180 vhodnou volbou i pro stereo sestavu, ale nejlépe vyniknou v partnerství s dalšími reproduktory JBL v systému domácího kina.

Nepřehlédněte:
Noví bojovníci v hudební aréně
JBL Arena

V sestavě JBL Arena Cinema 5.1 silový úder basových akčních sekvencí ještě zvýrazní subwoofer Arena SUB 100P s výkonem 100W RMS, který energii soustředí do pásma hlubokých tónů 41 Hz − 150 Hz. Domácí kino doplňuje dvojice zadních prostorových reproduktorů JBL Arena 120 a reproduktor pro centrální kanál JBL Arena 125C.
comments powered by Disqus