Vybíráme dárek: 4 tipy na bezdrátové reproduktory do 1 600 Kč s vychytaným designem i nadčasovými funkcemi

Vybíráme dárek: 4 tipy na bezdrátové reproduktory do 1 600 Kč s vychytaným designem i nadčasovými funkcemi

To pravé vánoční šílenství právě vrcholí! Regály supermarketů se prohýbají pod zásobou vánočních ozdob, kosmetických balíčků a čokoládových Mikulášů. Vánoční výzdoba v ulicích nám nedá v noci spát a všudypřítomné koledy nevyhnutelně upozorňují na nejkrásnější svátky v roce. Pokud jste i vy propadli nákupní mánii a s vervou sháníte dárky pro své nejbližší, máme pro vás jeden praktický tip – poradíme vám, jak můžete v klidu a z pohodlí svého domova vybrat dárek pro všechny milovníky kvalitní hudební reprodukce. Přinášíme 4 tipy na vymazlené bezdrátové reproduktory, za které neutratíte majlant! Slibujeme, že strop 1 600 Kč prostě nepokoříme!
Co za 1 600 Kč získáte? Více, než čekáte!
Pokud chcete bezdrátovými reproduktory obdarovat své nejbližší nebo si jednoduše hodláte nadělit dáreček sami, jistě vás napadne, co za tuto částku získáte. Jestliže od bezdrátových reproduktorů, které pořídíte do 1 400 Kč, nic závratného neočekáváte, pak vás s největší pravděpodobností mile překvapíme. Nejen, že budete moci využívat benefitů, které nabízí známí výrobci typu JAM Audio, JBL nebo TnB, také získáte odolné reproduktory, kterým neuškodí déšť, písek nebo nešetrné zacházení. Pochlubit se v některých případech můžete také kompaktními repráčky, jež se vejdou do každé kabelky nebo školní tašky. Ale nepředbíhejme, pojďme se na jednotlivé krasavce podívat pěkně zblízka!

Jam Audio HangTime

Tip č. 1: Jam HangTime

Americká značka Jam Audio se stejným rodokmenem jako její známější sestra The House of Marley (známá také ortodoxním používáním přírodních materiálů, mezi které patří například kůže, dřevo, textilní tkaniny s jamajským duchem rodu Marleyů), uvedla na trh odolné reproduktory s bluetooth přenosem (dosah do 10 metrů), kterým nevadí stříkající voda ani lehký déšť. Reproduktor se vyznačuje stupněm krytí IPX4, což znamená, že dokáže odolávat až 10 litrům vody po dobu dlouhých 5 minut. Reproduktor ovšem nabízí celou řadu dalších vychytávek, přičemž jednou z nich je i snadné uchycení za pomoci praktické karabiny, kterou můžete připnout na batoh, kalhoty nebo tašku. Reproduktor můžete využít také jako handsfree zařízení, které upotřebíte zejména v autě či na cestách. Cena reproduktoru činí v e-shopu 590 Kč.

Komu je Jam HangTime™ určen? Zejména lidem, kteří hledají cenově dostupnou variantu odolných a funkčních reproduktorů vhodných do každého počasí i prostředí.

Nepřehlédněte:
Nejprodávanější reproduktory na Slovensku jsou od značky JBL
JBL GO

Tip č. 2: JBL Go

Dobře, uznáváme, růžová varianta tohoto přenosného reproduktoru, který se stal absolutním bestsellerem jak v České, tak Slovenské republice, je určená zejména teenagerkám nebo mladým slečnám. To ovšem neznamená, že si v této kategorii nevyberou i pánové. JBL Go je totiž k dostání v 8 atraktivních barevných variantách, z nichž si vybere opravdu každý. Přenosný reproduktor sdílí hudbu přes bluetooth ze smartphonů a tebletů a vydrží hrát třeba i pět hodin vkuse. Zárukou kvality je pochopitelně značka JBL, která slibuje ten nejkvalitnější zvuk za každé situace. To vše díky praktickým vychytávkám a funkcím, které jsou jeho součástí. Zmínit můžeme třeba užitečný mikrofon s potlačením šumu nebo praktický vstup pro audio. Součástí reproduktoru je ouško a volitelný řemínek na přenášení, který vám umožňuje vzít si hudbu kamkoli. U nás jej pořídíte za příjemných 890 Kč.

Komu je JBL Go určen? Milovníkům praktických a kompaktních vychytávek, které je dostanou svou designovou dokonalostí i čistým zvukem.

Jam Audio Dynamite

Tip č. 3: Jam Dynamite
Tenhle přenosný reproduktor vás zaujme již na první pohled. Jeho tělo totiž připomíná skutečnou patronu, proto v jeho křivkách nalezne zalíbení zejména pánské část populace nebo militantně zaměřené dámy. Reproduktor vyniká svými kompaktními rozměry, stejně jako voděodolností, proto jej můžeme doporučit k bazénu, na dovolenou nebo kamkoli jinam, kde klasické reproduktory ohrožuje cákající voda nebo vysoká vlhkost. Díky praktickému uchycení a rozměrům jej můžete umístit do cyklistického stojanu na lahev, zavěsit jej na batoh či větev. Svou oblíbenou hudbu tak můžete mít neustále při sobě. Jam Audio Dynamite pořídíte již za 1 190,- Kč.

Komu je Jam Dynamite určen? Zejména milovníkům kvalitní hudební reprodukce, kteří často a rádi cestují a milují designové vychytávky.

Nepřehlédněte:
JBL GO – nejmenší reproduktor s více než slušným výkonem
Jam Audio Street

Tip č. 4: Jam Street™
Tento přenosný reproduktor je speciálně navržen pro milovníky streetových aktivit se vším, co k tomu patří. Reproduktor nabízí perfektní a plný 360° zvuk, stejně jako vysokou odolnost vůči nárazům či stříkající vodě. Spárovat jej můžete s jakýmkoli jiným bluetooth zařízením a vytvořit si tak osobního DJ na cesty. Reproduktor můžete zároveň použít jako praktické handsfree zařízení, přičemž v provozu vydrží až neuvěřitelných 8 hodin. Jam Audio Street™ koupíte za 1 590 Kč.

Komu je Jam Street™ určen? Všem, kteří zrovna dvakrát neuznávají „jemné zacházení“ v rukavičkách. Díky pogumovanému povrchu vydrží reproduktor i nárazy o různé intenzitě, které jsou pro mnoho klasických reproduktorů konečnou stanicí.
comments powered by Disqus