Vodě odolné JBL kvarteto se špičkovým zvukem

Vodě odolné JBL kvarteto se špičkovým zvukem

Bezdrátové Bluetooth reproduktory prémiové značky JBL jsou čím dál oblíbenějším doplňkem nejen cestovatelů, ale každého, kdo chce mít svou hudbu stále u sebe a není mu lhostejné, jak zní. Reproduktorům je jedno, zda jste u bazénu nebo prší. Kapky vody, dokonce ani špíchající voda, jim neublíží. Dokážete jimi jedním talčítkem přijmout a vyřídit příchozí konferenční hovor a to v dokonalé kvalitě s maximálním potlačením šumu a ozvěny. Jednoduše fantastická forma hands free. 
JBL Clip +
Nejmenší a nejlehčí ze čtveřice přenosných reproduktorů. A i přesto mimořádně odolný a výkonný. Ideální společník pro aktivní lidi. Je možné připnout ho téměř kdekoliv a věnovat se jakékoliv aktivitě. Nepřekáží, nazatěžuje, jen perfektně hraje a to celých 5 hodin na jedno nabití.

JBL Clip+

JBL Flip 3
Mimořádně kompaktní reproduktor kolem sebe šíří čistý, kvalitní stereo zvuk. Připojte k němu současně až 3 smartphony nebo tablety, díky čemuž se v hudebním repertoáru můžete střídat s přáteli. Chcete vaši hudební porci znásobit? Připojte prostřednictvím JBL Connect více zařízení dohromady a užívejte si, co to dá. JBL basový měnič vám provede basy celým tělem od hlavy až po konečky prstů. 

JBL Flip 3

JBL Charge 2+
Fantastický zvuk po celých 12 hodin. Že se vám po dobu přehrávání vybil telefon, tablet, nebo jiné mobilní zařízení s USB? Nevadí, připojte ho k Charge 2+ a dobijte šťávu. Tento malý výkonný reproduktor to dokáže. Režim Social dovoluje pripojit k jednomu zařízení Charge 2+ až tři různé zdroje oblíbené hudby a poslouchat skladby ze všech připojených zařízení. Stačí si jen vybrat.

Nepřehlédněte:
Výstava Audio, Video a Domácí kino 2015
JBL Charge 2+

JBL Xtreme
Extrémně výkonný reproduktor v sobě skrývá čtyři aktivní převodníky a dva basové měniče. Poskytuje fantasticky, silný zvuk bez toho, aby se zadýchal. Stylový povrchový materiál zařízení vám dá poznat, že jde skutečně o nadstandardní kousek, který odolá téměř jakémukoliv dobrodružství, kterému ho vystavíte. Nechybí ani JBL Connect pro intenzivnější zážitek, který znásobí svoje grády spojením vícero zařízení s touto funkcí. A abychom nezapomněli, kvalitu reproduktoru ocenili i odborníci a i díky nim se stal čerstvým držitelem prestížního ocenění EISA.

JBL Xtreme
comments powered by Disqus