V dobrém i ve zlém

V dobrém i ve zlém

Pohybuji se v okruhu lidí, kteří často řeší zvuk. Kamarádi mají kapely - potrpí si na dobrý zvuk. Lidé poslouchají hudbu, doma, v práci - chtěji ji poslouchat kvalitně. Díváme se na filmy - rádi bychom rozuměli každé slovo, slyšeli každý ruch a šum. Nebo někdy jedoduše potřebujeme jen vypnout, nasadit si sluchátka a nechat zmizet okolní svět. Když si kladeš otázku, jaké reproduktory či sluchátka si koupit, mám pro tebe odpověď.
AKG N60NC
    Pokud tě nebaví okolí, tak ho jednoduše neposlouchej. Nasaď si sluchátka a dej přednost samotě s oblíbenou hudbou a mluveným slovem. Sluchátka AKG N60NC jsou dobrou volbou pro věčné cestovatele, mají vynikající zvuk a zároveň využívají nejlepší aktivní potlačení hluku ve své třídě na minimalizování rušivých zvuků, se kterými se setkáváme všude, od letadel až po vlaky. 30 hodin životnosti baterie není všechno, sluchátka dokáží fungovat i v pasivním režimu potom, co se baterie vybije. Hliník, paměťová pěna a kůže jsou materiály ze kterých jsou sluchátka vyrobena. Díky tomu poskytují požitek nejen z poslouchání, ale i na pohled. Kromě elegance a dobrého zvuku koupí sluchátek získáš výbavu jakou je 3D-Axis skladací mechanizmus, plně doplněný cestovní balíček, jedno-tlačítkový univerzální dálkový ovladač/mikrofon v kabelu a nabíjecí USB kabel. Kvalitu těchto sluchátek podtrhuje i získané ocennění EISA v kategorii NEJLEPŠÍ EVROPSKÁ PŘENOSNÁ SLUCHÁTKA PRO ROK 2015 –16.

AKG N60NC

JBL Charge 2+

     Pokud je pro tebe prioritní bezdrátové připojení, (téměř) nekonečné poslouchání hudby bez potřeby nabíjení a vysoce kvalitní stereo zvuk, tak potom je tu JBL Charge 2+. Jako už i předešlé reproduktory JBL, i tento si můžeš položit i na vanu či ho zapomenout při grilovačce na neočekávaném dešti. Je totiž odolný vůči postříkání vodou. Nabiješ si pomocí něho přes USB port například telefon, vestavěný mikrofon a reproduktor potlačí šum a ozvěny, což zaručuje krystalicky čisté hovory. A víš co je na něm nejlepší? S kamošema ho můžeš používat jako DJe. Jednoduše se s pomocí režimu Social k reproduktoru připojíte až tři a každý si střídavě může pouštět právě tu jeho oblíbenou hudbu. JBL Charge 2+ je jednoduše pravý společník na společné chvíle s kamarády a je dostupný v pěti barevných provedeních - černá, modrá, červená, šedá a tyrkysová. 

JBL Charge 2+
comments powered by Disqus