Top 5 inovací od JBL

Top 5 inovací od JBL

Začátkem září přišlo JBL s lavinou novinek. Ať už to byla třetí generace legendárního repráku JBL GO nebo doslova hromada nových True Wireless sluchátek, to všechno si už určitě všimli. My jsme pro vás připravili seznam 5 novinek, které možná zůstaly nepovšimnuty v lesku nových produktů. Pojďme na to.
1. IP67
Všechny nové reproduktory JBL GO 3 CLIP 4 a XTREME 3 jsou odolnější než jejich předchůdci. Zatímco starší modely disponovaly certifikací IPX7, novinky mají IP67. Znamená to, že kromě odolnosti vůči vodě, přibyla i odolnost vůči prachu a dalším malým nečistotám. Toto vylepšení ocení určitě všichni uživatelé, kteří si budou chtít vzít repráky na písečnou pláž nebo do prašného prostředí.

JBL, 5 inovácii, 2020

2. Google Fast Pairing
Uživatelé Android zařízení, zbystřete svou pozornost. Všechny nová bluetooth sluchátka od JBL bude možné spárovat ještě rychleji než dříve. Už nebudete muset složitě přes nastavení vyhledávat v bluetooth zařízeních. V momentě, kdy se přiblížíte se sluchátky k Android zařízení s OS 7.0 a vyšším, nabídne vám přes notifikaci, zda chcete sluchátka spárovat. Mnohem uživatelsky přátelštější. Co říkáte?! Google fast pairing bude kompatibilní se všemi modely LIVE, REFLECT a CLUB a s inovovanou řadou TUNE.

JBL, 5 inovácii, 2020

3. USB-C
Hejteři micro USB, mini USB a USB kabelů, dočkali jste se! Ne, že by JBL nemělo produkty s USB C vstupy, ale stále se našli produkty se staršími USB vstupy. Všechny představené novinky, a to platí jak pro reproduktory, tak i pro sluchátka, již disponují USB C vstupem. Pro ty, kteří nevědí, proč je USB C, tak opěvované? Kabel je oboustranný, takže připojíte se určitě na první pokus, přenos dat a nabíjení je o poznání rychlejší a také by se měl počet kabelů ve vaší domácnosti snížit. Většina nové elektroniky totiž má nebo bude mít toto rozhraní.

Nepřehlédněte:
JBL GO 3: Maličký reproduktor který musíš mít
4. JBL mikrofony
V balení s novým přenosným JBL PartyBox On The GO dostanete bezdrátový mikrofon s dosahem 10 metrů. Kromě toho budou v prodeji i zvlášť bezdrátové mikrofony v dvoj balení. Kombinace karaoke a JBL nezní vůbec špatně. Co vy na to ?! Fanoušci kabelové verze mikrofonů také nemusí truchlit, ta se bude prodávat s označením PBM 100. Očekávat můžete legendární JBL zvuk a například adaptér na jack od 3,5mm do 6,3mm.

JBL, 5 inovácii, 2020

5. Dual connect a Active noise cancelling
Co nás potěšilo a zaujalo při nových True Wireless sluchátkách bylo aktivní potlačení hluku (ANC), které bylo zatím dostupné pouze u modelů s náušníky. ANC najdete v nových modelech JBL Under Armour® True Wireless Flash X, JBL Live Free NC + TWS, JBL Reflect Mini NC a JBL Club PRO + TWS. Další technologickým pokrokem je nezávislost pravého a levého sluchátka, které přišlo ruku v ruce s novým Bluetooth 5.0. Nový Bluetooth najdete v každé představené novince. Od teď už tedy budete moci bez obav používat pravé nebo levé dle chuti, budou mít totiž i separátně baterie.

comments powered by Disqus