Test TOUCHIT: Sluchátka JBL Synchros E50BT

Test TOUCHIT: Sluchátka JBL Synchros E50BT

Test sluchátek trochu jinak, od uživatele se zrakovým postižením. Nechali jsme vyzkoušet sluchátka někým, kdo sice nevidí, no na revanš má velmi dobrý sluch. Na našem webu tedy přinášíme trochu jiný pohled na věci, kterých si ostatní na sluchátkách až tak nevšímají či si je neuvědomují.
Dostala se mi do rukou tato sluchátka značky JBL Synchros E50bt. Začal bych konstrukcí a vzhledem. Konstrukce těchto sluchátek je vcelku podařená, na hlavě sem je měl cca 7 hodin nepřetržitě, nic netlačilo, uši se potily přiměřeně, jako u 99% sluchátek. Jedinou poznámku ke konstrukci mám, že při manipulaci trochu vrzgay, ale po nasazení na hlavu se tento maličký problém ztratil a nic už nebránilo vychutnat si hudbu naplno. Co se týká odhlučnění, nebyl vůbec žádný problém, při poslouchání hudby mě absolutně nic nerušilo. Měniče s průměrem 50mm mi vyhovují, rád vyhledávám takovou velikost. Na test sem měl červeno-černé barevné vyhotovení, které si nedovolím kritizovat, podle lidí z mého okolí jsou moderní a stylové.

JBL Synchros E50BT

Sluchátka podporují handsfree, avšak když sem je zkoušel, druhá strana si stěžovala, že je mě slabě slyšet. Osobně mi to nevadí, nerad telefonuju přes sluchátka kdy se neslyším při rozhovoru. Tato sluchátka podporují technologii ShareMe, která dovoluje sdílet obsah mezi vícero sluchátky. Využít se to dá například při sledování filmu. Funguje bez problémů.

Při poslouchání přes Bluetooth byl zvuk kvalitní, můžu dokonce říct, že se mi zdál kvalitnější než při poslouchání přes kabel. Spárování se zařízením je rychlé a zabere jen pár sekund. Na volném prostranství byl signál velmi kvalitní, přes stěny v domě začal vypadávat. U bezdrátového poslouchání, vydržela baterie téměř 19 hodin. Ta se nabíjí přes přiložený kabel s jackem. To se mi zdá nepraktické, mohlo to být přes klasický microUSB konektor. Manipulace se sluchátky je jednoduchá, i pro méně technicky zdatného uživatele.

Nepřehlédněte:
Recenze JBL E50BT: bezdrátová sluchátka, která vás pohltí
JBL Synchros E50BT

Zvuk u těchto sluchátek můžu s čistým svědomím ohodnotit na výbornou. Mají mohutné basy, čisté středy, ostré výšky. Příznivci hip-hopu, dub stepu, popu ale i housu či techna si přijdou na své. Vyznavači klasické hudby či jazzu si pohrají s ekvalizérem a budou i oni spokojeni. Hlasitost na maximální úrovni je úplně dostačující a nedochází k žádnému zkreslení zvuku.

Slúchátka jsem hodnotil v době, kdy jejich cena byla cca 3 500 Kč. Myslím, že za tuto cenu nabídnou opravdu vynikající zvuk a potěšení z poslouchání. Malé nedostatky jim můžeme prominout, vždyť nic není dokonalé.
comments powered by Disqus