TEST JBL Pulse 3: diskotéka ve „flašce“

TEST JBL Pulse 3: diskotéka ve „flašce“

Přenosná diskotéka od JBL v podobě reproduktoru Pulse se dočkala svého třetího modelu. Ten zaujme už na první pohled. Najvětší vylepšení dostal totiž samotný display, který je teď hladký a „nepixelový“.
JBL Pulse 3

Design a konstrukce
Pulse 3 je už na první pohled jiný, než konkurenti. Teda, právě tomuto reproduktoru se konkurenti hledají těžko. Dvě třetiny vnější části těla totiž tvoří display, který dokáže hrát všemi možnými barvami a zpříjemnit tak poslouchání hudby. JBL Pulse 3 tak doslova přináší audio-vizuální potěšení, které poutá pozornost. Názory mého blízkého okolí na barevný display byly vždy nadšené. Jednoduše, takové řešení se nevidí často.

JBL Pulse 3

Vylepšení se dočkalo ale vícero částí. O zvuk se například stará trojice 40 mm měničů, přičemž právě ve dvojce to byla dvojice 45 mm měničů. Tím pádem vzrostl i výkon - z původních 16 W na dnešních 20 W. Kapacita baterie zůstala na 6 000 mAh, což v případě Pulse 3 znamená okolo 12 hodin na jedno nabití (plus 2 hodiny ve prospěch nástupce).

JBL Pulse 3

Vylepšila se i kvalita konstrukce a reproduktor narostl i rozměrově. Díky tomu se vešla i zlepšená odolnost.  Pulse 2 byl odolný vůči stříkající vodě, nový Pulse 3 už můžete kompletně ponořit. 

Nepřehlédněte:
JBL Pulse 3 se blíži do prodeje
JBL Pulse 3

JBL v případě Pulse 3 přripravilo i možnost personalizovat si barevný doprovod hudby v mobilní aplikaci. Všechno je jednoduché a intuitivní, porozumí tomu i laik. Pro fanoušky hlasového ovládání přibyla též možnost integrace s hlasovým asistentem. Technologie JBL Connect+ vám zase umožní propojit až 100 podporovaných zařízení a to napříč celým spektrem produktů. Spojit tedy můžete například 2x Pulse 3 nebo klidně i Flip 4 a Pulse 3 (a dalších 98 kousků…).

JBL Pulse 3

Zvuk
Zvuk je už tradičně na výborné úrovni. Porovnat bych ho mohl s Charge 3, které má podobné rozměry a stejný výkon. I v tomto případě si přijdou na své fanoušci silnějších basů. Nejen mohutný zvuk a basový projev je hlavní devizou tohoto reprouduktoru. JBL je už známé tím, že dokáže zvuk vyladit na maximum, takže se můžete těšit i na odladěný zbytek pásma. Středy jsou čisté, přičemž pěkně vyzdvihují vokály. Výšky jsou jasné a ostré.

JBL Pulse 3

Celkově reproduktor zní velmi podobně jako starší Charge 3, který i doposud dostává množství chvály nejen od fanoušků, ale i od odborné veřejnosti.

JBL Pulse 3

Závěr
Pulse 3 je přríjemným zpestřením nabídky JBL. Zaujme především displayem, který dokáže vytvořit příjemnou „atmošku“, ale i rozhýbat víkendovou párty. Potěší odolnost vůči vode – umím si Pulse 3 představit i jako super parťáka při večerním koupání. Cena tohoto reproduktoru je též více méně přívětivá. Za 6 450 Kč (239 eur) budete těžko hledat výkonnější, technologicky stejně nabitý reproduktor, který navíc nabídne i vizuální uspokojení.

Nepřehlédněte:
JBL má snad nejkrásnější Bluetooth reproduktor. Toto je JBL Pulse 3!
JBL Pulse 3
comments powered by Disqus