Strávíte léto u vody?

Strávíte léto u vody?

Před několika dny na nás udeřily horka, ze kterých nám to přestáva občas dobře myslet. Mnozí z nás už uvažují o dovolené nebo jak se schladí po práci na koupališti, jezeře nebo doma v bazénu. Tady nám na léto připravila firma JBL pár horkých noviniek, jak si užít "chlazení" v pohodlí při dobré hudbě a uvádí na trh sérii voděodolných reproduktorů.
První novinkou, kterou už máme i skladem, je JBL Charge 2+. Od svého předchůdce (bez přívlastku plus) se téměř neliší, což je vidět i na cenovce. Přibyla voděodolnost vůči stříkající vodě, což jsme i sami otestovali, jak se můžete přesvědčit na našem YouTube kanálu. Zbytek zůstává zachován: Přenosný bluetooth reproduktor s handsfree telefonováním a v případě nouze si z reproduktoru dobijete svůj telefon.

JBL Charge 2+

Další novinkou, která se brzy objeví v naší nabídce, je JBL Clip+. Tak jako u JBL Charge 2+, i tady se od svého předchůdce odlišuje voděodolností. Tento reproduktor je zase určen spíše na outdoorové aktivity, jako např. splavy. Předpokládáme, že cenovka velmi nenaroste.

JBL Charge 2+

Posledným přírůstkem je zatím JBL Xtreme. Je vlastně vyšší verzí JBL Charge 2+. Tento přenosný reproduktor vám nabízí vestavěnou až 10,000 mAh baterii s 2x1A USB výstupem pro nabíjení vašich mobilních zařízení. Podpora bluetooth streamování a telefonování je samozřejmostí. Novinkou tohoto reproduktoru je připojení až 3 telefonů na toto zařízení a přepínání přehrávání. Jak název napovídá, výkon je také vyšší než u vzpomínaných reproduktorů a robustní gumový kryt Vám pomůže zvládnout všechny Vaše dobrodružství.

Nepřehlédněte:
Výstava Audio, Video a Domácí kino 2015
JBL Charge 2+
comments powered by Disqus