Společnost JBL představila 5. generaci bluetooth reproduktoru JBL Flip

Společnost JBL představila 5. generaci bluetooth reproduktoru JBL Flip

Společnost JBL, který patří do skupiny Harman, už dlouhá léta přináší na trh audio zařízení určené pro masy. Na rozdíl od korporátní značky Harman / Kardon jsou její produkty cenově dostupnější, barevnější, ale přitom vůbec nedělají kompromisy v oblasti zvukové kvality.
Jedněmi z nejpopulárnějších audio produktů v dnešní době jsou nepochybně bluetooth reproduktory. JBL je vyrábí hned v několika cenových a výkonnostních kategoriích. Model JBL Flip patří k menším (a levnějším) reproduktorem, rozhodně se však nemusíte obávat o zvukový výkon. JBL Flip 5 je moderní bluetooth reproduktor se vším, co k tomu patří.


Když si vedle sebe položíte model Flip 4 a novinku, na první pohled zjistíte, že Flip 5 je o malý kousek větší. Větší velikost umožnila inženýrům z JBL integrovat do nového modelu větší baterii a o něco větší zvuk. Změnou oproti minulosti je i přítomnost moderního nabíjecího konektoru typu USB-C.

Zabudovaný mikrofon pro uskutečňování hovorů či vodotesnoť je dnes v této třídě bluetooth reproduktorů už samozřejmostí. Dočkali jsme se více barevných kombinací, které jsou letos zastoupeny zemitějšímu barvami. Prodávat se bude i maskáčový barevný variantu. Reproduktor bude mít cenovku 99 €.

Nepřehlédněte:
RECENZE JBL Pulse 3: Moje nové oblíbené příslušenství!
Hlavní výhody JBL Flip 5
- baterie s kapacitou 4800 mAh, která dokáže napájet reproduktor až 12 hodin
- vodotěsnost s certifikací IPX7, reproduktor může být celý ponořen pod vodou
- USB-C nabíjecí konektorlepšie podání basových frekvencí oproti předchůdci
- zabudovaný mikrofon pro uskutečňování hovorů
- cena zhruba 100 eur
- začátek prodeje - jaro 2019
comments powered by Disqus