Solární sluchátka JBL REFLECT Eternal nebudete nikdy nabíjet

Solární sluchátka JBL REFLECT Eternal nebudete nikdy nabíjet

Na crowdfundingové kampani se objevily neobvyklá sluchátka od JBL. Jejich hlavní devizou je funkce samonabíjení. Pro svůj provoz tedy nepotřebují elektrickou zásuvku.
Bezdrátová sluchátka by měla posluchačům zajistit neomezenou dobu přehrávání. JBL využívá technologii Exeger od společnosti Powerfoyle. Stejný materiál využívá například i Logitech ve své solární klávesnici K760. Exeger dokáže získávat energii nejen ze slunečního záření, ale také z nepřímého světla.


Podle slov výrobce, pokud se budete pohybovat venku 1,5 hodiny denně, získáte 68 hodin přehrávání bez nutnosti připojení k nabíječce. Při 2 hodinách venku denně je to až 168 hodin a více než 2,5 hodiny poskytne prakticky neomezenou dobu přehrávání.

JBL REFLECT Eternal používají technologii Exeger Powerfoyle, která transformuje přírodní i umělé světlo na bezplatnou, udržitelnou energii a přispívají tak k menší uhlíkové stopě.

Nepřehlédněte:
RECENZE JBL Pulse 3: Moje nové oblíbené příslušenství!
V JBL REFLECT Eternal najdete známou technologii Ambient Aware & TalkThru, která vám umožní zůstat i během poslechu v kontaktu s okolím. O zvuk se starají 32 ohmové 40 mm měniče, které přenášejí frekvenční rozsah 20 Hz až 20 kHz. Umožňují handsfree hovory, spárování s více zařízeními a ovládání hlasového asistenta.

JBL Reflect Eternal

Sluchátka se dají nabíjet i standardně přes USB kabel, za 15 minut se mají dobít na dvě hodiny přehrávání, na plnou kapacitu to trvá přibližně 2 hodiny. Lithium-iontová baterie má kapacitu 700 mAh. Certifikát IPX4 umožňuje používání sluchátek v dešti nebo ve fitku díky odolnosti vůči potu.

V kampani na Indiegogo se nabízejí s výraznou slevou, místo 148 € je to vcelku zajímavých 89 €. Můžete si vybrat ze dvou barev, zelené a červené. Jediný problém vidíme v termínu dodání, který má být až v říjnu 2020.
comments powered by Disqus