Sluchátka AKG N60NC by Harman

Sluchátka AKG N60NC by Harman

Pokud jste hudební fajnšmekr a potrpíte si na prvotřídní zvuk, nová sluchátka AKG N60NC by Harman jsou určená přesně pro vás. Sluchátka, která potlačují hluk patří do výbavy náročných cestovatelů, kteří touží na palubě letadla po vlastním hudebním zážitku.
Prvotřídní kvalita v podobě sluchátek AKG N60NC z dílny exkluzivní značky Harman se odráží v Grammy ověřeném AKG zvuku. Sluchátka využívají nejlepší aktivní potlačení hluku ve své třídě. Lahodí všem hudebním požitkářům, kteří chtějí minimalizovat rušivé zvuky v letadle, metru, ve vlacích a jiných dopravních prostředcích například v pulzující metropoli. 

AKG N60NC

Baterie sluchátek má výdrž 30 hodin, ale sluchátka lze používat i v pasivním režimu ještě dlouho poté, co se baterie vybije. Špičkové funkce, jakými jsou například 3D-Axis skládací mechanismus, plně doplněný cestovní balíček, jednotlačítkový dálkový ovladač/mikrofon v kabelu nebo nabíjecí USB kabel, zařučují komfort ať jste kdekoliv. Přeprevní pouzdro vám dovolí vzít si vaši oblíbenou hudbu na cesty, kabel s délkou 1,2 metru je garancií pohodlného přesunu. Hmotnost jen 150 gramů, citlivost 123 dB SPL a jasný, vynikající zvuk s příjemnou basovou odezvou jsou charakteristiky, kterými vás sluchátka AKG uchvátí. Technologie aktivního potlačení hluku redukuje okolní zvuky hlavně při cestování, aby vytvořily perfektní zvukové pozadí. S adaptérem do letadla se hodí na všechny daleké cesty za dobrodružstvím. Vyrobené jsou z prvotřídních materiálů jako je kůže, hliník a paměťová pěna. Kvalitu těchto sluchátek podtrhuje i získané ocenění EISA v kategorii NEJLEPŠÍ EVROPSKÁ PŘENOSNÁ SLUCHÁTKA PRO ROK 2015 –16.

AKG N60NC

Aby byl váš hudební zážitek bezchybný, vsaďte na kvalitu a zůstaňte naladěni na vaši hudbu. Díky sluchátkám AKG N60NC by Harman dokážete ignorovat okolní svět a vychutnat si spojení v intimitě, jen vy a vaše oblíbené tóny.
comments powered by Disqus