Revoluční novinka v přenosných reproduktorech od JBL?

Revoluční novinka v přenosných reproduktorech od JBL?

Ale ne, jedná se jen o jeden z množství fake produktů. Čím je značka populárnější, tím více vzniká méně podařených fake produktů. Někdy jsou těžce rozpoznatelné, ale pro nás je to jednoduché. Pro vás, jako zákazníky, je to trochu těžší, protože to vypadá dobře, cena je dobrá, design se tomu podobá, ale v konečném důsledku se vůbec nejedná o originál.
My vám ukážeme pár příkladů, jak se vyvarovat takovým produktům. Všechny fotky jsme stáhly z Instagramu, kde se to takovými nepodarky jen hemží.

První a zásadní krok, nakupujte jen u ověřeného prodejce. Sice cena může lákat z různých čínských, ruských či indických stránek, ale nedostanete to, co jste si objednali. Většinou je kvalita pochybná a jelikož se nejedná o originál, neuspějete ani se zárukou. 

Dost bylo slov, pojďme si ukázat konkrétní příklady. Pokud si nejste jisti, zda máte doma originál nebo fake, můžete nám fotografie zaslat přes náš facebook profil.

Nepřehlédněte:
Harman/Kardon Go + Play
JBL FakeJBL Mini Xtreme: Divoké kombinace barev, název neexistujícího produktu (nejlepší si ověřit na stránce  www.jbl.com, jaké jsou dostupné barvy a modely)

JBL FakeJBL Xtreme: Na první pohled vynikající provedení. Při druhém pohledu, na krabici chybí logo a tento reproduktor se v této barvě nikdy nevyráběl

JBL FakeTak toto je opravdu nepodarek. Evokuje to dojem JBL, ale pod takový návrh by se asi JBL vůbec nepodepsal

JBL FakeJBL Metal Super Bass: S takovým názvem sluchátka vůbec neexistují, logo na krabici není čtvercového tvaru a nevíme o žádných sluchátkách od JBL, která by měla integrované FM rádio s mp3 přehrávačem. Ruce rychle pryč.

Nepřehlédněte:
JBL Charge 3
JBL FakeJBL Flame Atmosphere Speaker: Tento produkt se chce svést na úspěchu JBL Pulse, ale nikdy takové provedení neexistovalo. Pod logem chybí písmena "by Harman"

JBL FakeV pozadí identifikujeme podobnost balení s JBL Pulse 3, ale v těchto barevných kombinacích se produkt nevyráběl. Jen v černé a bílé barvě.

JBL FakeJBL KD20: Nezasvěcený se určite nechá nachytat. Logo jakš takš souhlasí, i když by muselo být čtvercového tvaru. Ale pod tímto názvem výrobce nikdy nevypustil na trh žádný produkt. A i design balení napoví dost. Výrobce všechny vlastnosti výrobku dává mimo hlavní zobrazení a maximálně použije navíc oficiální logo Bluetooth a ne jako zde.

JBL FakeJBL Charge 4: V Číně už uvedli nový model úspěšného produktu před samotným výrobcem. Užjen loga na krabici a na produktu vás musí odradit od koupě.

Nepřehlédněte:
Výborně vybavená bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku
JBL FakeJBL Xtreme: Tento reproduktor je tak populární, že na něj existuje asi nejvíc fake provedení. Kromě toho, že je ve velikosti JBL Charge, tak i chybějící loga na krabici vás musí odradit od koupě.

JBL FakeJBL Xtreme: Téměř identický případ popsaný výš

JBL FakeJBL Boost TV Mini: Sice takový model v nabídce JBL byl, ale bez přívlastku Mini a jen v černé a bílé barvě. Chybějící logo vás může též upozornit na fake.

JBL FakeJBL Charge 6: Tak tito tomu nasadili korunku. Ještě neexistuje ani model ve verzi 4, ale už si můžete zakoupit verzi 6, která byla oceněná loni za design. Fake jako vyšitý

JBL FakeToto je tak škaredé, že snad nemůže být ani pravda, že si to někdo koupí s vírou, že je to JBL 

JBL FakeJBL XB-450: Tato sluchátka vypadjí teoreticky dobře, až na to, že na oficiálních stránkách o nich nenajdete ani zmínku, a navíc chybou je, že pletou vzájemně dvě značky:  JBL a Harman/Kardon.
comments powered by Disqus