Reproduktor JBL Xtreme se též dočkal vylepšení

Reproduktor JBL Xtreme se též dočkal vylepšení

Po představeném reproduktoru JBL GO2 uvedla firma JBL na trh i inovovaný populární model JBL Xtreme též ve verzi 2. A není to poslední novinka, která je představena na veletrhu CES v Las Vegas.
Reproduktor JBL Xtreme je velmi populární, protože za ještě přijatelnou cenu nabízí neskutečný a velmi hlasitý zvuk. Populární je hlavně vyhotovení SQUAD, které bylo predstaveno jen minulý rok na výstavě IFA v Berlíně.

Inženýři z dílny JBL vylepšili zvukovou kvalitu, větší basy a hlavně silnější zvuk. Je to i díky novým 3D basovým měničům, díky kterým uslyšíte nejen silný zvuk, ale budete ho i fyzicky cítit. 

JBL Xtreme2

Všechny původní vlatnosti zůstaly, jako 15 hodinová výdrž, bluetooth konektivita, jack konektor, USB porty pro nabíjení vašich mobilních zařízení. Ale přibyly i nové, které jsme už tak nějak očekávali. Je to hlavně náhrazení původní funkcionality "JBL Connect" za "JBL Connect+". Právě díky tomu si můžete propojit vzájemně až 100 reproduktorů. 

Nepřehlédněte:
JBL Charge 3: Užijte si úžasný zvuk kdekoliv
Vylepšení se dočkala i taková drobnost, jako popruh na nošení. Na něm najdete i otvírák na lahve. Když ho na párty někde ztratíte, stačí jít za zvukem reproduktoru a láhev už snadno otevřete.

Voděodolnost s certifikací IPX7 se už stává u značky JBL samozřejmostí a i tento reproduktor odolá jakékoliv dávce vody.

Reproduktor ve třech různých variantách očekáváme na přelomu jara/léta 2018 v orientační ceně 8000,- Kč

JBL Xtreme2
comments powered by Disqus