Recenze Under Armour True Wireless Flash: Propracovaná sluchátka pro sportovce

Recenze Under Armour True Wireless Flash: Propracovaná sluchátka pro sportovce

Odolný design a pogumování ovládacích prvků. Toto jsou sluchátka pro sportovce a je vidět jejich provázanost se značkou Under Armour.
Spolupráce s JBL je slyšet nejen na párovacím tónu, ale i na kvalitě zvuku. Kdo sportuje opravdu hodně, pro toho je toto ten správný model. Zvláště pokud chcete stabilní držení v uších a odolnost IPX7. Tedy odolnost nejen proti dešťové vodě, ale i náhodnému ponoření. Zkrátka a dobře, když si sluchátka umažete, umyjete je pod tekoucí vodou a máte po starostech. Za zmínku stojí i 12-měsíční členství v aplikaci MapMyRun.

Bezchybné držení v uších je zajištěno aretačním prvkem, které mívá mnoho sportovních sluchátek. Na výběr máte z více velikostí návleků na měnič, který si zasouváte do zvukovodu. Na pohled působí trochu masivně. Ale jsou velmi lehké a dobře se nosí. Vůbec nám nepřekážely a co je podstatné, nepociťovali jsme velké zahřívání. To se u některých sluchátek dělo a bylo třeba je při vysoké teplotě vyndat z ucha.

JBL Under Armour® Sport True Wireless Flash

Zde je to bez problému a z ucha je netřeba sundávat ani když chcete slyšet okolí. Výrobce svou technologii nazývá TalkThru & Ambient Aware. Tlačítko na levém sluchátku aktivuje mikrofony a uslyšíte vše, co se kolem vás děje. Hudba bude hrát velmi potichu na pozadí. Vypnutí zachycování okolních zvuků vrátí přehrávání na původní hlasitost. Toto je výborně zpracována funkce a prolínání režimů působí přirozeně. Druhá část funkce propouští okolní zvuky a ponechá hudbu na vámi nastavené hlasitosti.

Nepřehlédněte:
Recenze JBL Under Armour True Wireless Flash
My jsme si je oblíbili i díky jejich silnému pasivnímu odhlučnění. Zastrčením do ucha utlumíte okolo 80% zvuků z okolí. Hodí se tedy i na cestování nebo do kanceláře. Zpracováním je to jeden z nejlepších modelů, které jsme testovali.

Nabíjecí krabička je pořádně velká. Získáte s ní ale rozšířený čas na jedno nabití. Hliníkové tělo ochrání sluchátka bezchybně. Má poutko, kterým ji můžete někam připnout nebo provléci. Je velká, těžká a na nošení v kapse to příliš nebude. Krabička by ale už neměla mít microUSB nabíjení, ale USB-C a toto nám opravdu vadilo. Asi proto, že už používáme smartphony s céčkovým USB portem. Těší nás ale, že má čtyři LED ukazatele zbývající kapacity.

Zvukově jsou sluchátka výborné, zaměření na basy je cítit a vůbec to nemáme výrobci za zlé. Nám se to líbilo a věrnost zvuku při zvedání činek nemáme čas evidovat. Aby nedošlo k omylu, zvukově jsou velmi detailní. Zejména v oblasti výšek a středů. Basy by ale mohly být dynamičtější. Místy nám připadaly tvrdší.

JBL Under Armour® Sport True Wireless Flash

Verdikt
Under Armour True Wireless Flash hodnotíme jako celkově nejodolnější a nejlépe propracované sluchátka pro sportovce. Pohodlně se nosí, mají nejvyšší odolnost proti vodě z námi testovaných sluchátek. Krabička vám je nabije 5krát, ale nám připadala velká a těžkopádná.

Nepřehlédněte:
Recenze JBL/Under Armour Flash – True Wireless sluchátka pro sportovce?
Výhody
- Detailně zpracované sluchátka na sport
- Funkce okolních zvuků
- Pogumování těla a IPX7
- Detaily zvuku
- Špičková izolace zvuku

Nevýhody
- Tvrdší basy
- Těžká a velká nabíjecí krabička
comments powered by Disqus