Recenze JBL Under Armour Sport Wireless Pivot: Výborná sluchátka na sportování

Recenze JBL Under Armour Sport Wireless Pivot: Výborná sluchátka na sportování

Speciálně pro sportovce a s dlouhou výdrží na baterii. Už žádné výmluvy a argumenty výrobců, že baterie je tak akorát na trénink.
Sluchátka vydrží přehrávat hudbu 9 hodin a vy nebudete stále myslet na to, že je třeba je nabíjet. Nabíjení je ještě přes microUSB konektor. Výrobci ho mají rádi nejen proto, že je licenčně levnější, ale je také menší.

Sluchátka mají řadu speciálních funkcí a konstrukčních prvků. Hlavní prvek, kvůli kterému si tato sluchátka vyberete, je závěsný systém za ucho. Náušníky Sport Flex Fit jsou příjemné a nijak netlačí ani neškrábou. Dobře sednou do ucha a na výběr máte ze tří velikostí. Tento systém je určen k tomu, aby se sluchátka nejen udrželi v uchu, ale aby se také vytáhli, pokud je to nutné. Nezraní vás při jejich zachycení o jiný předmět.

JBL Under Armour Pivot

Velký ovládací prvek má vystouplé tlačítka a rychle je nahmatáte. Speciální tlačítko na boku aktivuje režimy TalkThru a Ambient Aware. Postupně se ztiší hudba, abyste slyšeli hlasy kolem vás, případně si ponecháte hudbu naplno, avšak i s propustností okolních zvuků. Vhodné na běhání v prostředí, kde potřebujete slyšet. Dlouhým podržením tohoto tlačítka spustíte hlasového asistenta.

Nepřehlédněte:
NEJVÍC SEXY REPRÁK NA SVĚTĚ? JBL Pulse 3, Bluetooth reproduktor s LED technologií!
Sluchátka mají voděodolnost IPX7, pozor je třeba si dát jen na to, abyste měli konektor na nabíjení zakrytý. Celkově jsou pořádně pevné, použitím hliníku výrobce neponechal nic náhodě. Když je nepoužíváte, sundáte je z krku a sluchátka se k sobě magneticky připnou. Na kabelu je kolíček, kterým ho připnete na límec oblečení.

Budou tak lépe držet. Při aktivitě by vám ovládací prvek s baterií na pravé části kabelu táhl zbytek dolů. Sluchátka se dají opláchnout, odolají potu a můžete je používat i během celého dne. Dobře se nosí, ale pro jejich hliníkovou konstrukci i větší objem je budete cítit.

JBL Under Armour Pivot

Po hudební stránce získáváte výborně hrající sluchátka. Mají silné basy, ale i pronikavé výšky a středy. Zvuk si vychutnáte v jisté rovnováze, ale vysoké a střední pásmo nemuselo být až takříkajíc "průzračné". Je to dáno i tím, že sluchátka budou mít jistou vůli vůči uchu. Výrobce tak vykompenzoval nedoléhání. Kdyby se vám v uších pohnuly, ztratili byste všechny nízké tóny. Toto je další hlavní výhodou modelu Pivot. Nebudete je muset stále napravovat a zasunovat hlouběji do ucha.

Výhody
+ Speciálně navržené na sportování
+ Odolnost IPX7
+ Výdrž na baterii
+ Kvalita zvuku, kompenzace volnosti v uchu
Nevýhody
- Žádné podstatné

Nepřehlédněte:
Recenze JBL Tune 205BT – bezdrátová náhrada za EarPods
Verdikt
JBL Under Armour Sport Wireless Pivot jsou výborná sluchátka na sportování. Drží v uších, mají bezpečné odnímání, kdyby se vám vytrhli, a ještě i dlouho vydrží na jedno nabití. Dají se nosit i mimo sportování. Kvalita hudby je výborná, zejména průzračnost zvuku celkově.
comments powered by Disqus