Recenze JBL Tune 750BTNC: Silný basový zážitek a pohodlné nošení

Recenze JBL Tune 750BTNC: Silný basový zážitek a pohodlné nošení

Zde je silný basový zážitek a pohodlné nošení. Výrobce myslel i na výdrž baterie. To oceníte zejména při dlouhodobém nošení. Konstrukce je plastová a sluchátka mají díky tomu optimální hmotnost 220 gramů. Využívají mechanismus zavěšení mušlí podobně jako jiná sluchátka této značky. Dají se korigovat vertikálně a dobře sednou na uši.
Polstrování je měkké a slouží jako utěsnění. Je to vhodný doplněk k aktivnímu potlačení okolního hluku. Tuto možnost si můžete zapnout samostatným tlačítkem na pravé mušli. Ovládací prvky jsou vlastně všechny na pravé mušli, a to včetně konektoru microUSB k nabíjení sluchátek.

Kromě toho je zde tlačítko na vypnutí a párování zároveň a trojice tlačítek na přesun mezi skladbami nebo úpravu hlasitosti a pozastavení hudby. Přes sluchátka se dá i telefonovat.

JBL Tune750BTNC

Na výběr máte několik režimů, jak je používat. Využít se dá kompletně bezdrátový přenos přes Bluetooth i s ANC nebo s vypnutým ANC. A pak je tu propojení přes audio kabel, ale můžete mít zapnutou funkci aktivního odhlučnění. Pokud se vybijí úplně, stále se dají použít jako běžná kabelová sluchátka.

Nepřehlédněte:
Trojice bezdrátových sluchátek od JBL potěší každé ucho
Při jejich výdrži jsme na nabíjení nemuseli myslet často a pokaždé je nabíjeli jen tolik, kolik jsme mohli. Tímto systémem byly vždy připraveny. V našem případě bylo třeba jednou za pár dní myslet na jejich alespoň částečné nabití.

Zvukově jsou výborné. Celkové dynamice pomáhá technologie JBL Pure Bass, která je již v případě tohoto výrobce legendární. Soustřeďuje se na nízké tóny, avšak tak aby byla zachována celková rovnováha zvuku. Basy jsou výborné a střední tóny rovněž.

Příznivci elektronické hudby si vychutnají všechny náležité detaily. Produkce zvuku je tak detailní, až je tu zčásti cítit jemně prostorový efekt. Není silný a je to dobré podání stereo zvuku. Z hlediska zvuku jsou výborné, vhodné i na vlastní úpravy ekvalizérem bez nežádoucích rezonancí. A nakonec tradiční pozitivum, připojit je můžete ke dvěma zařízením současně.

JBL Tune750BTNC

Výhody
+ Skládací konstrukce
+ Výborný zvuk
+ Rozložení ovládacích prvků

Nepřehlédněte:
Komplexní sluchátka za dobrou cenu
Nevýhody
- Menší vlastní odhlučnění

Verdikt
JBL Tune 750BTNC zaujmou dlouhou výdrží na baterii, dají se ale používat i bez nutnosti je napájet, a to přes audio kabel. Aktivní odhlučnění je výborné, stejně tak i konstrukce. Vhodné jsou na celodenní nošení.
comments powered by Disqus