Recenze: JBL T110BT – bezdrátová a s kvalitním zvukem

Recenze: JBL T110BT – bezdrátová a s kvalitním zvukem

Model JBL T110 jsme už testovali, avšak v klasické kabelové verzi. Teď přichází bezdrátový model. Teda ke smartphonu nebo jinému zdroji zvuku se připojujete přes Bluetooth. Výrobce zvolil plochý kabel. Jeho výhodou je, že se nezamotává. Složená sluchátka z uší netřeba nechat jen tak viset a můžete je mušlemi spojit magneticky.
Přichycení je tak silné jako u jiných modelů, jen málokdy jsme ho využívali. Baterie a ovládací prvek jsou oddělené. Na kabelu jsou tedy dva prvky, a tak je to z prakticého hlediska výhodnější. Vpravu je prvek na ovládání hudby a telefonátů, tu je zároveň i mikrofon.

Tlačítka jsou dobře dostupná a po hmatu je okamžitě rozpoznáte. Baterie má kapacitu 120 mAh a umožní 6-hodinové přehrávání. Sluchátka trvá nabýt do dvou hodin a nabíjí se přes microUSB konektor.

Po zvukové stránce se nám velmi líbila. Pure Bass od JBL si vychutnáte v plném rozsahu. V případě této značky to též znamená, že vynikají středy i výšky. Basy mají silnější intenzitu, ale tato reprodukce se nám velmi líbila. Na sportování, ale i běžné nošení jsme ji je velmi oblíbili. Nástavce do ucha jsou ve třech velikostech a jsou příjemné na nošení. Prakticky je neucítíte v uších a vybrat si můžete ze čtyř barev. 

Nepřehlédněte:
Klasika v bezdrátovém šatu
JBL T110BT

Hodnocení

+ plochý kabel,
+ ovládací prvky,
+ výdrž,
+ vynikající zvuk
– žádné

Verdikt
JBL T110BT jsou odpovědí pro ty, kdo chtějí bezdrátová sluchátka s kvalitním zvukem a dobrou cenou. Líbily se nám a mají všechno potřebné, abyste je využívali i po dobu chůze jako i v kanceláři.
comments powered by Disqus